Güncel

ADATA USB bellek sahibini buldu

Geçen hafta başlattığımız ADATA USB bellek hediyeli yarışmamız sona erdi. İşte Instagram hesabımızdan yaptığımız yarışmanın kazananı.


Artık geleneksel hale gelen hediyeli yarışmamızın bu haftaki kazanını da belli oldu. Bu hafta bir Teknolojioku takipçisine ADATA USB bellek hediye ettik. 

ADATA USB bellek sahibini buldu

Instagram hesabımız üzerinden yaptığımız yarışmamız sona erdi ve kazanan takipçimiz belli oldu. Kullandığımız sistem tarafından katılımcılar arasından seçilen isim ise Instagram'dan ''mehmetbatinusak09'' isimli kullanıcı oldu. Kendisini tebrik ediyor ve en yakın zamanda iletişime geçeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Kazanana ek olarak bir yedek talihli de ödülü almaya hak kazanmıştır. Asil kazanan isim bize 3 gün içinde iletişim bilgilerini göndermemesi durumunda ödül yedek kazanana verilecektir.

Asil Kazanan: mehmetbatinusak09

Yedek Kazanan: firatyoktan

Şeffaf olarak gerçekleştirdiğimiz çekilişle ilgili detayları ilgili internet sitesindeki linkte görebilirsiniz 

Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın devam edeceğinin müjdesini verelim. Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın!

Yorumlar
D3M1R
Gardaş bizde girek bidahaki yarışma ne zaman
Cevapla
yakup
adata 64 gb 3.0 markayı daha önce kullandım ve çok memnun kalmıştım
Cevapla
master
bunu da haber olarak eklediniz ya, alkışlıyorum sizleri. 32gb vay anasını be ne büyük lütuf....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.