ADATA XPG INFAREX M20 kazananı belli oldu!

ADATA INFAREX M20, normal oyun odaklı cihazlarınızla karşılaştırıldığında yüksek performans değerleri ile dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu faresi. Geçtiğimiz hafta incelemesini yaptığımız ADATA INFAREX M20'yi bir Teknolojioku takipçisine hediye ettik. İşte kazanan!

ADATA XPG INFAREX M20 kazananı belli oldu!

Teknolojioku olarak zaman zaman gerçekleştirdiğimiz yarışmalardan birini de geçtiğimiz günlerde başlatmıştık. 3-10 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlediğimiz yarışmada hediye olarak bir ADATA INFAREX M20 veriyorduk. Sonunda ödül sahibini buldu!

ADATA XPG INFAREX M20 kazananı belli oldu!

Yarışmamız sonuçlandı ve okuyucularımız arasından şanslı bir isim bizden ADATA INFAREX M20 kazandı. OnlineÇekilişYap platformu üzerinden gerçekleştirdiğimiz yarışmada, katılımcılar arasından sistem tarafından rastlantısal olarak bir isim seçildi.

Seçilen isim ise Aydın'dan Elif Kaplan (@elifkapplann) oldu. Kendisini tebrik ediyor ve adres bilgisi için iletişime geçeceğimizi belirtiyoruz. Teknolojioku olarak bu tarz hediyeler verdiğimiz yarışmalarımızın Instagram hesabımız üzerinden devam edeceğinin müjdesini verelim. 

Önümüzdeki günlerde yeni bir çekilişte görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın! 

Yarışmalarımızı kaçırmamak adına Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.