Güncel

Adidas ile kendi ayakkabını kendin dizayn et!

Ünlü ayakkabı firması adidas ayakkabınızı özelleştirmenize olanak sağlıyor

Adidas ile kendi ayakkabını kendin dizayn et!

Kişiselleştirilebilir ürünler insanlar tarafından daima tercih edilmiştir. Motorola Moto X telefonu almak isteyneler için (Amerikaya özel) telefonu arka kapağın deseninden ekran koruyucusua kadar daha fabrikasyon aşamasında kişiselleştirebilmenizi sağlamaktadır. Bu tarz ürünler herkes tarafından ilgi görmüş ve tercih edilmiştir.

Adidas'ta bu kişiselleştirilebilir ürünler kategorisine kendi ürünlerini sokmaya hazırlanıyor. Adidas'ın resmi instagram hesabında paylaşılan bir video ile beğendiğiniz bir fotoğrafı ayakkabınıza yazdırmanıza olanak sağlayacak. 

Ülkemizdeki genç kesimin oldukça ilginç görünen ayakkabı tasarımlara imza atabileceğine inanıyoruz ve ismine ZXflux verilen bu ayakkabılar ile ilgili paylaşımlarda bulunmak için #zxflux ve #miadidas tagını kullanabilirsiniz. Sosyal medya ile bolca vakit geçirenler için birebir olan bu ayakkabıların ülkemizde satılıp satılmayacağı ile ilgili bir bilgi henüz bulunmuyor.

Kendinizin tasarlayacağı böyle bir ayakkabı almak ister misiniz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.