Güncel

Ünlü Basketbolcu Kobe Bryant Apple Kampüsünde Görüntülendi

Kobe Bryant ve Johny Ive ne için görüşme yaptı?

Ünlü Basketbolcu Kobe Bryant Apple Kampüsünde Görüntülendi

Dün yayınlanan bir fotoğrafa göre ünlü basketbolcu Kobe Bryant Apple kampüsünde görüntülendi. Fotoğrafı çeken kişinin kendi blogunda yaptığı açıklamaya göre Kobe Bryant'ın Apple Tasarım Başkanı Johny Ive'ın bir görüşme yapmak amacıyla geldiği söylenmekte.

Kobe Bryant ve Nike arasındaki reklam anlaşmaları; Nike ve Apple arasındaki fiziki bağlılık; Apple'ın Nike'ın FuelBand tasarım ve yazılım ekibini kendi bünyesine katması; Nike'ın artık bundan sonra giyilebilir cihazlar üretmeyeceğini açıklaması gibi parçalar birleştirildiğinde Kobe Bryant'ın iWatch tanıtımında bizzat yer almasını beklemek yanlış bir tahmin olmayacaktır diye düşünüyoruz.

1400331318_kobe-bryant-apple-campus-982x1024.jpg

Yapılan yorumlara göre ilk iWatch prototipi Kobe Bryant'a teslim edilmiş ve bunu özellikle antremanlarda kullanması istenmiş. Ondan gelecek bilgiler ışığında da iWatch'ın gelişim sürecinin devam edeceği söylenmekte. Tüm bu parçalar birleştirildiğinde ise ortaya tek bir gerçek çıkmakta oda Aplle'ın iPhone 6 ile birlikte iWatch'ı da tanıtacak olmasıdır. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.