Güncel

Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent'ten radikal karar: Adını değiştirdi

Kahramanmaraş'ta meydana gelen yıkıcı deprem sonrası kurucusu olduğu AHBAP Derneği ile afet bölgesinde olan ünlü isim, Twitter hesabından radikal bir değişikliğe imza attı. İşte ayrıntılar...

Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent'ten radikal karar: Adını değiştirdi

Ahbap'ın kurucusu ve yardım gönüllüsü Haluk Levent, Twitter hesabının adını değiştirdi ve artık hesabı Ahbaplar'ın yöneteciğini açıkladı. Depremin ilk gününden beri Ahbap'ı koordine ederek depremden zarar gören vatandaşlara yardım ulaştırmaya çalışan Levent, bir yandan da sosyal medyada kendisine yönelik kampanyalara cevap vermeye çalışıyordu.

Hesabın adı değişti!

Haluk Levent 8.2 milyon takipçili Twitter hesabının adını 'Haluk Levent Ahbapları' olarak değiştirdi.

Haluk Levent neden böyle bir değişiklik yaptığını da 2 tweet'le açıkladı:

1) Bir ekip kurulmuş kim kurdurmuş bilmiyorum. Ahbap'ı yıpratmak için eski ne varsa yayma ve yayınlama kararı almışlar. Ben de bir karar aldım. Ben çalışmalarıma devam edeceğim. Ve bu sayfayı Ahbaplar yönetecek. Bu halk düşmanları ile muhatap olamam çünkü işlerimiz aksıyor.

2) Kim ne yaparsa kim ne yazarsa yazsın artık bu sayfadan cevap verilmeyecek. Sadece işimize yoğunlaşıp sizden gelen bağışları iyi projelerle sizlere sunmayı hedefliyoruz Deprem yaraları sarıldıktan sonra şeytanın yeryüzü temsilcilerine toplu cevap verip hesaplaşacağım Bilginize.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.