AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını tahminde bulundu.

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

Cardano ( ADA ) ağının en son yükseltmesi, 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ana ağda yayınlanacak; Uygun bir şekilde Valentine olarak adlandırılan yükseltme, ağın blockchain birlikte çalışabilirlik hedefini ilerletirken, Plutus platformunda güvenli zincirler arası dApp geliştirmeyi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

SECP yükseltmesi olarak da bilinen Valentine'ın 11 Şubat'ta ön üretim ortamında kullanıma sunulması planlanıyor. Son yükseltme haberi nedeniyle, bazı yatırımcılar bunun Cardano'nun fiyatını olumlu yönde etkileyebileceğini umuyor.

Bu nedenle Finbold, ADA'nın Sevgililer Günü'ndeki gelecekteki potansiyel performansını yapay zeka ( AI ) kullanarak analiz ederek önümüzdeki günlerde olası bir ralli olup olmayacağını gördü. Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, 9 Şubat'ta alınan verilere göre, Cardano'nun fiyatının 14 Şubat 2023'te 0,391 dolardan işlem göreceğini tahmin etti.

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi - Resim : 1

ADA 7 günlük tahmin. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI, fiyat tahminine ulaşmak için hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren en son teknik analiz ( TA ) göstergelerini bir araya getirir.

Şu anda ADA, son 24 saatte %2,35 ve son yedi günde %3,94 düşüşle 0,388 dolardan el değiştiriyor.

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi - Resim : 2

ADA 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, bir destek seviyesi 0,36295 $'da bulunurken, bir sonraki güçlü direnç seviyesi 0,41523 $'da bulunuyor. Cardano, Mayıs 2022'den bu yana görülmeyen işlem oranlarıyla, yerel ADA'sında önemli bir fiyat artışına yol açabilecek son dokuz ayda balinalarının en büyük faaliyetine de tanık oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.