Güncel

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını belirledi

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını tahmin etti! SHIB için sırada ne var?

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını belirledi

Birçok kripto taciri için Shiba Inu'ya ( SHIB ) olan tutku, piyasada bulunan diğer birçok kripto para birimine duydukları sevgi kadar derindir. 'SHIB ordusu' dijital para biriminin vaadine inanıyor ve uzun vadede büyük kazançlar elde etme umuduyla oynaklığı aşmaya hazır.

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını belirledi

Shiba Inu, 2022'de en çok sevilen 5 kripto para birimi listesinde yer almasa da Finbold, Sevgililer Günü kutlamalarında yapay zeka (AI) tahminlerini kullanarak SHIB'in 2023'teki gelecekteki potansiyel performansını analiz etti ve olası etkiyi araştırdı.

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, 25 Ocak'ta alınan verilere göre SHIB fiyatının 14 Şubat 2023'te 0,000011 $'dan işlem göreceğini tahmin etti.

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını belirledi - Resim : 1

SHIB Sevgililer Günü fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), göreli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren teknik analiz ( TA ) göstergelerini bir araya getirme.

SHIB fiyat analizi

Mevcut durumda SHIB, son 24 saatte %6,07 ve önceki yedi günde %10,17 düşüşle 0,00001117 $'dan el değiştiriyor.

AIgoritma, 2023 Sevgililer Günü için Shiba Inu fiyatını belirledi - Resim : 2

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shibarium layer-2

SHIB'in fiyatını Sevgililer Günü'ne kadar etkileyebilecek bir başka faktör de, ana geliştirici Shytoshi Kusama'nın Twitter profilinde ima ettiği gibi, Shiba Inu için merakla beklenen Shibarium katman-2 ölçeklendirme çözümünün beta sürümünün yaklaşması.

Sevgililer Günü temasını koruyan Kusama'nın 20 Ocak'taki Twitter profilinde, beta lansman tarihini ortaya çıkarmış olabilecek bir kelime bulmacası vardı.

“Yaşam Çam Ağacına bakmak. Shibarium'u fiyonklu kalp şeklinde bir kutuya koymadan önce hızla flüt çalmayı öğrenin."

Profil değişikliğinden sonra, Shiba Inu (SHIB) topluluğunun üyeleri mesajı deşifre etmeye başladı ve bazıları Shibarium'un 14 Şubat Sevgililer Günü'nde piyasaya sürüleceğini tahmin etti.

Son olaylar, kripto topluluğunda yaygın bir ilgi uyandırdı ve birçok kişi, proje için geleceğin neler getireceğini ve bunun sektörü bir bütün olarak nasıl etkileyeceğini merak ediyor. Shibarium'un lansmanı, Shiba Inu ekosisteminin performansını artırmayı ve daha fazla proje ölçeklenebilirliği, gizliliği ve güvenliği iyileştirmek için layer-2 çözümlerini aradıkça bir endüstri değişikliğini göstermeyi amaçlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.