Güncel

Akaryakıt fiyatlarına gelecek zam iptal edildi!

Akaryakıt fiyatlarında üst üste gelen zamların ardından şimdi de iyi bir haber geldi. Yapılacak olan zamlardan biri iptal edildi. İşte tüm detaylar.

Akaryakıt fiyatlarına gelecek zam iptal edildi!

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan son günlerdeki artışlar hız kesmiyordu. Günlerdir üst üste gelen zam fiyatları vatandaşı üzmüştü. Şimdi ise iyi bir haber geldi.

Epgis haberi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Yapılan paylaşımda " Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Değişim İptali. 10/03/2022 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 0,79, Motorinde 2,25 TL/LT olarak yapılan zamlar ürün fiyatlarının bugün büyük oranlı düşüş göstermesi doğrultusunda kaynağından iptal edilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Akaryakıt fiyatlarına gelecek zam iptal edildi!

Günlerdir üst üste gelen akaryakıt fiyatlarındaki zamlar tüm araç sürücülerini üzmüştü. Ancak bu sefer iyi bir haber geldi. Yapılacak olan bir zam geri alındı. Rusya Ukrayna savaşı ile başlayan fiyat artışları adeta vatandaşı canından bezdirmişti. Savaş fiyatlandırması ile sürekli olarak artan akaryakıt fiyatları üst üste haber oluyordu.

Ancak Epgis'den gelen bir paylaşım ile yapılacak olan bir zammın geri alındığı duyuruldu.  Buna göre 10 Mart tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yapılacak olan zam geri alındı. Rusya Ukrayna krizi devam ederken fiyatlandırmalar önümüzdeki günlerde ne olacak göreceğiz.

Yorumlar
Mehmet
Yeter artık bıktık zamlardan
Cevapla
Cenk
Artık arabayla bol bol gezeriz
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.