Güncel

Akıllı telefon aşkı yine can aldı!

ABD'de de gerçekleşen korkunç kaza anbean kameralara yansıdı!


Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi olarak cebimizde, masamızda ve ön önemlisi de elimizden düşmez hale geldi. Akıllı telefonların elden düşmediği ASOSYAL bir devre doğru ilerliyoruz. Peki günlük hayatın yoğun stresinden uzak durmaya çalıştığımız akıllı telefonları trafikte hiç düşündünüz mü?

Geçtiğimiz aylarda dünyanın bir çok ülkesinde çeşitli ölümlere yol açan akıllı telefonlar geçtiğimiz saatlerde ABD'de korkunç bir kazaya daha yol açtı. ABD'nin Arizona eyaletinde meydana gelen olayda, şehirlerarası yolculuk yapan bir tankerin, 3 adet polis aracını altına aldı. 

1383572851_phoenix-police.jpg

Polis'in olay sonrası yaptığı açıklama aracı kullanan şoförün yolculuk esnasında akıllı telefon kullandığı, telefona dalarak yolu unuttuğu, bu esnada karşısına çıkan 3 polis aracını hurdaya çevirdiği ortaya çıktı. Yol boyunca Facebook ve Youtube gibi sayfalardan çıkmayan, sürekli internette dolaşan sürücü pornografik içeriklere de göz atmış gözüküyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.