Güncel

Aksiyon oyunu Overwatch 2, Ekim ayında ücretsiz olarak piyasaya çıkıyor!

Activision Blizzard geliştiricilerinin elinden çıkan ilk Overwatch oyunu kullanıcıların çok hoşuna gitmiş ve firmanın 2019'da yeni bir sürümünü geliştirmesine vesile olmuştu. Blizzard Overwatch 2 ve harika haberlerle geri dönüyor! Hem de ilk oyunun oyuncularını koruyarak.

Aksiyon oyunu Overwatch 2, Ekim ayında ücretsiz olarak piyasaya çıkıyor!

Blizzard üç yıl önce Overwatch 2'yi piyasaya tanıttığından beri, bazı kullanıcılar geliştiricinin oyuncu tabanını ikiye bölmekten kaçınmak için iki oyunu nasıl birleştirmeyi planladıklarını hep merak ettiler. Artık bu merak son buluyor ve sadece bir Overwatch ile yola devam edilecek. İşte detaylar.

Bu hafta *Reddit AMA'da Overwatch 2 yönetmeni Aaron Keller, Blizzard'ın oynaması ücretsiz çok oyunculu devam oyununun 4 Ekim de Erken Erişim lansmanında selefinin yerini alacağını açıkladı. Orijinal plan göre, iki oyun arasında içerikler paylaşılabilecek.

*Reddit AmA: "AMA" adı verilen soru-cevap etkileşimli röportajlar için bir alt düzenleme.

Blizzard, 2019'da Overwatch 2'yi duyurduğunda, Overwatch 1 oyuncularının tüm yeni kahramanlara ve haritalara erişebileceklerini, yeni oyuna yükselttiklerinde kazandıkları her şeyi tutacaklarını ve her iki oyunun sahiplerinin birlikte oynayabileceğini söylemişti. Bu açıklama tabi ki büyük bir topluluğu korumak içindi. Şirket o zamandan beri tüm oyuncuları Overwatch 2'ye geçirerek herkesi bir arada tutmaya devam etti.

Overwatch 2 Ekim ayında birçok sürpriz ile ücretsiz tanıtılacak!

Blizzard bu ayın başlarında çıkış tarihini açıkladığında, Overwatch 2'nin çok oyunculu modunun herkes için ücretsiz oynanabileceği de ortaya çıktı.

Erken erişim ile Premium'dan freemium'a giden diğer oyunlarda olduğu gibi Overwatch 1 sahipleri, görünümler, simgeler ve Ekim ayına kadar sürpriz olarak kalacak bir hediyeyi de içeren bir kurucu paketi alacaklar. Blizzard, her dokuz haftada bir kahramanlar, haritalar ve savaş geçişleri dahil olmak üzere yeni içeriklerle oyunu lansmana kadar yenileyecek. Co-op PvE modu gibi planlanan diğer özellikler ise gelecek yıl sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.