Güncel

Blizzard Android ve iOS için duyurduğu ilk mobil oyunu Warcraft Arclight Rumble'ı inceliyoruz!

Blizzard World of Warcraft evreninde geçen ilk mobil oyununu tanıttı. Firma Warcraft Arclight Rumble'da birbirinden zorlu modlar ve birçok farklı harita sunuyor. Ayrıca oyunun beta testlerine katılmak isteyenler için ön kayıtlarda devam ediyor.

Blizzard Android ve iOS için duyurduğu ilk mobil oyunu Warcraft Arclight Rumble'ı inceliyoruz!

Blizzard, daha öncelerden söz verdiği gibi, Warcraft evreninde geçen bir sonraki mobil oyunuyla ilgili ayrıntıları açıkladı. Warcraft Arclight Rumble, oyunculara beş oynanabilir sınıf ile Warcraft Minis toplama görevi veren bir aksiyon strateji oyunu.

Alliance, Horde, Blackrock, Beast ve Undead sınıflarından birisini seçip maceraya atılabilirsiniz. Her Mini kahramanınızın benzersiz yetenekleri var ve savaş için ordunuzu oluşturmak adına bunları kullanıp eşleştirmek size kalıyor.

World of Warcraft evreninde geçen ilk mobil oyun

70'in üzerinde görev içeren devasa tek oyunculu hikâyeye ek olarak, oyuncular fetih, zindanlar ve baskınlar dahil olmak üzere birden fazla oyun modunda PvP veya eşli maçlarda rekabet edebilecekler. Seviye atladıkça yeni becerilerin kilidini açabilecek ve Mini'lerinizi yükseltebileceksiniz. Oyuncular, ek ödüllerin kilidini açmak için haritaları yeni Mini kombinasyonlarıyla tekrar oynamaya çalışacak.

Blizzard Entertainment başkanı Mike Ybarra, "Warcraft Arclight Rumble, Blizzard'da her zaman yaratmaya çalıştığımız türden bir deneyim sunuyor" dedi. "Anında eğlenceli, ancak uzun vadede derin ve ödüllendirici olan Warcraft'ın yeni ve özgün bir temsilini mobil cihazlara getirmekten büyük gurur duyuyoruz. Oyuncuların bu oyunun neşeli kaosunu kendileri için deneyimlemelerini bekleyemeyiz. " dedi.

Başlangıçta toplanacak 65'ten fazla Warcraft Minis (Özel kahraman) olacak, ancak Blizzard'ın zaman içinde ek karakterler eklemesi de bekleniyor. Oyuncular, koleksiyonlarına eklemek ve seviyelerini yükseltmek için oyun içi para birimini ya öğüterek ya da oyun içi mağazadan satın alma yoluyla alabilecekler. Oyun içi mağaza için fiyatlandırma ve envanterin daha sonraki bir tarihte açıklanması bekleniyor.

Oyunla ilgilenen mobil oyuncular, gelecekteki beta testlerine dahil olma fırsatı için buradan ön kayıt yaptırabilir. Blizzard, oyunun bu yıl içinde belirli bölgelerde Android ve iOS'a geleceğini söyledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.