Güncel

Alan Wake 2 gelecek mi?

Remedy Entertainment iletişim müdürü Thomas Puha, Alan Wake 2 hakkında konuştu. İşte detaylar!

Alan Wake 2 gelecek mi?

Remedy Entertainment'ın aksiyon psikolojik gerilim oyunu Alan Wake devamı en çok istenen oyunlardan birisi ve aslında stüdyo geçmişte hayranların bu isteğini yerine getirmeye çalışmış fakat işler pek yolunda gitmemiş.

Alan Wake 2 gelecek mi?

PAX East 2019 etkinliğinde VG247, Remedy Entertainment iletişim müdürü Thomas Puha'ya devam oyununun olasılığını sormuş ve şu yanıtı almış.

"Yıllar önce Alan Wake üzerinde çalışmıştık fakat bir sonuca varmadı. Bu yüzden şu an hiçbir şey yok – önümüzdeki bir kaç yıl boyunca çok yoğunuz. Alan Wake fikri mülkiyet haklarına sahibiz fakat asla bu kadar basit değil, ama evet, fikri mülkiyet hakları bizde."

Thomas Puha ayrıca kendilerini Alan Wake 2 üzerinde tekrar çalışmaktan alıkoyan üç şeyin olduğunu söyledi. Bunlar zaman, para ve kaynak. 2015'in başlarında Polygon, iptal edilen Alan Wake 2 hakkında detaylar ve prototip oynanış görüntüler paylaşmıştı. 
 
Son olarak, Alan Wake'i temel alacak live-action televizyon dizisi yolda. Bakalım o nasıl bir başarı elde edecek hep beraber bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Murat
Ayni kontroller ile gelecekse hic gelmesin. 1. Oyunun kontroller berbatti. Izdırap bir mouse kontrolü vardi resmen
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.