Güncel

Algoritma, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahminde bulundu.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti!

Cardano'nun ( ADA ) değeri son zamanlarda yatay ticaret yaşadı ve varlık 0,40 $ direnç seviyesinin üzerinde tutunamadı. Genel piyasa hareketine bağlı olmasına rağmen, ADA, varlığın gelecekteki değerini bir ilgi noktası haline getiren bir fiyat rallisini tetiklemek için artan ağ geliştirme faaliyetine ve benimsemeye güveniyor.

Makine öğrenimi algoritması, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Bu durumda Finbold, PriceProjections tarafından sağlanan makine algoritmasına dayalı olarak fiyat projeksiyonlarını gözden geçirdi. Platforma göre, 23 Şubat'ta elde edilen  verilere göre, ADA'nın önümüzdeki günlerde 1 Mart 2023'te 0,39035 dolardan işlem yapmak için yükseliş ivmesini sürdürmesi muhtemel.

Fiyat tahminleri, yayınlanma sırasındaki ADA değerinden %1'den daha az olan kazançları temsil etmektedir.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

ADA 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

ADA fiyat tahmini, Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergelere dayanır.

ADA fiyat analizi

İvme anında, ADA'nın değeri günlük yaklaşık %0,5'lik artışla 0,39 ABD Doları seviyesinde duruyor. Haftalık grafikte Cardano %2'nin üzerinde düşüşte.

Algoritma, 1 Mart 2023 için Cardano fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Cardano için yükseliş tetikleyicileri

ADA'nın duyguları yükselişini sürdürürken, varlık, Cardano'yu Ethereum ( ETH ) gibi varlıkları devralmak için yükseltmeyi amaçlayan artan ağ gelişimine güveniyor. Bir fiyat rallisine ilham vermek için lanse edilen en son yükseltmelerden biri, blok zincirindeki güvenlik ve birlikte çalışabilirlik özelliklerini geliştirmeyi amaçlayan  Valentine (SECP) yükseltmesidir.

Diğer belirleyici ağ faaliyetleri arasında, 6.000 kilometre taşına yaklaşan Plutus betiklerinin sayısıyla artmaya devam eden akıllı sözleşmeler özelliği etrafındaki büyüme yer alıyor. Benzer şekilde, Cardano blockchain işlemleri 61,4 milyonu aştı.

Ayrıca, kripto topluluğu, koşullu stakinge geçişin kripto sektörünü düzenleyici taleplerle uyumlu hale getirmeye yardımcı olabileceğini öne sürdüğü için eleştirilen Cardano kurucusu Charles Hoskinson etrafındaki olayları izliyor. Bu, ABD düzenleyicilerinin staking faaliyetlerine yönelik bir baskı başlatmasının ardından geldi.

Finbold tarafından bildirildiği üzere Hoskinson, eleştirmenlere koşullu paylaştırmanın henüz Cardano'nun geliştirme aşamasına gelmemiş isteğe bağlı varsayımsal bir özellik olduğunu belirterek karşılık verdi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.