Güncel

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

Kripto para piyasasındaki yükseliş rallisinin üçüncü haftasına girmesiyle, Cardano ( ADA ) genel coşkulu hissiyatı takip etti ve yatırımcılar, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para birimi için daha fazla iyimserlik için yer olup olmadığına bakıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor!

24 Ocak'ta alınan verilere göre, kripto izleme platformu PricePredictions'taki makine öğrenimi algoritmaları Cardano'nun fiyatının 1 Şubat 2023'te 0,3867 ABD doları olacağını tahmin ettiğinden, görünüşe göre bu iyimserlik yersiz değil.

Gerçekten de, hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama sapma ( MACD ), göreceli güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren teknik analiz ( TA ) göstergelerini bir araya getirerek, platformun yapay zekası (AI) Şubat ayı başına kadar ADA fiyatında %1,74'lük bir artış öngörüyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Cardano 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Cardano fiyat analizi

Cardano, son 24 saatte %1,27 ve hafta boyunca %9,21 artışla 0,3801 $'dan el değiştiriyor ve aylık grafiğinde kümülatif %47,36'lık kazanç elde ediyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Mevcut durumda, Cardano'nun piyasa değeri son 24 saatte 177 milyon dolar aktığı için şu anda 13.20 milyar dolar. Aynı zamanda, dijital varlık 0,41 dolar civarında bir dirençle karşı karşıya kalırken, destek seviyesi 0,34 dolar civarında.

Cardano ağ geliştirme

Bu arada Cardano'nun geliştirme ekibi, yenilikçi bir Python programlama dili olan Eopsin'de yazılmış ilk akıllı sözleşmenin başlatılması ve Plutus smart'a yeni yerleşik işlevlerin eklenmesi için bir yükseltme dahil olmak üzere ADA ekosistemini ilerletmek için gece gündüz çalışıyor. sözleşmeler.

Ayrıca, platformun 21 Ocak'ta paylaştığı ProofofGitHub verilerine göre Cardano, Polkadot ( DOT ), Cosmos ( ATOM ) ve Uniswap ( UNI ) gibi rakipleri geride bırakarak GitHub etkinliğine göre kripto endüstrisindeki en gelişmiş ağ olarak yer alıyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için Cardano fiyatını belirliyor! - Resim : 3

GitHub etkinliğine göre en iyi 10 kripto platformu. Kaynak: ProofofGitHub
Her şey düşünüldüğünde, Cardano, 2023'te, öncelikle ağın bir bütün olarak geliştirilmesi ve ilerlemesi açısından başarıya hazır görünüyor, çünkü topluluğunun ve geliştiricilerinin ana endişesi, Cardano'nun kripto para biriminin fiyatı değil, faydasıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.