Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) ile Ripple Labs arasında geniş çapta duyurulan davanın sonu yaklaşırken, yatırımcılar mali düzenleyiciye karşı açılan davada olumlu bir kararın XRP fiyatı üzerinde önemli bir yükseliş etkisi yaratacağını umuyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

OpenAI'nin ChatGPT'si gibi yapay zeka araçlarıyla yakın zamanda yapay zeka (AI) hakkında çok şey yapıldığından, yatırımcılar artık gelecekteki kripto fiyat trendlerini ölçmek için derin öğrenme algoritmaları arıyor.

Özellikle, PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritması, XRP'nin yükseliş eğilimini muhtemelen Ocak'tan Şubat'a kadar uzatacağını öngörüyor. Tahmine göre, varlığın 1 Şubat'ta 0,400353 dolardan işlem görmesi bekleniyor ve bu, tokenin yayınlanma anındaki fiyatından yaklaşık %2,8'lik bir artışı temsil ediyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 1

XRP fiyat tahmini. Kaynak. Fiyat Tahminleri

XRP fiyat analizi

Şu anda XRP, son 24 saatte yaklaşık %0,92 ve önceki haftaya göre %11,32 artışla 0,3885 dolardan işlem görüyor.

Algoritma, 1 Şubat 2023 için XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 2

XRP 1 haftalık fiyat tablosu. Kaynak. kalın yazı

Mevcut durumda, XRP'nin toplam piyasa değeri 19,6 milyar dolar ve yılın başında piyasa değeri 17,1 milyar dolar olan 1 Ocak'tan bu yana 2,5 milyar doları aştı. Belirteç ayrıca bu göstergeye göre altıncı en büyük kripto para biriminin konumunu elinde tutuyor.

Davayla ilgili savunma avukatı ve popüler yorumcu John E. Deaton'ın SEC'in davayı kaybedeceğine dair iyimserliği göz önüne alındığında, oran gerçekten de Ripple ve XRP'nin lehine olabilir.

Avukatın belirttiği gibi, SEC'in XRP tokeninin her zaman bir menkul kıymet olduğunu iddia ettiği argümanı, Howey testinin Ripple Labs ve XRP durumunda kullanımının sorunlu ve zor bir şey olduğunun kanıtıydı.

Tüm bunlar, Deaton'ın analizine göre, SEC'in XRP'nin Howey'in ikinci ve üçüncü uçlarını karşıladığı sonucuna varmasının yanlış olduğunu ve dolayısıyla SEC'in bu durumda çok az başarı şansı olduğunu gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.