Güncel

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Makine öğrenimi algoritması, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Kripto para piyasasında yılın dönüşüyle ​​başlayan yükseliş rallisi yavaşlamaya başlarken, kripto tüccarları ve yatırımcılar, 2023'ün ikinci ayının sonunda Ethereum ( ETH ) fiyatının nerede durabileceğini anlamaya çalışıyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti!

Finbold, 1 Şubat'ta alınan verilere göre, basın zamanında Ethereum fiyatının 28 Şubat 2023'te 1.555 $ olacağını öngören kripto para birimi izleme platformu PricePredictions'a ve makine öğrenimi algoritmalarına danıştı.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti! - Resim : 1

Ethereum 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama farklılığı ( MACD ), Bollinger Bantları ( BB ), göreli güç endeksi ( RSI ) ve diğerleri gibi teknik analiz ( TA ) göstergelerini hesaba katarsak, bu, algoritmanın Ethereum ticaretini 1,27 gördüğü anlamına gelir. Şu anki fiyatı olan 1.575$'dan % daha düşük.

Ethereum için yükseliş faktörleri

Her zaman olduğu gibi, herhangi bir dijital varlığın fiyatı büyük ölçüde ekosistemini çevreleyen gelişmelerin yanı sıra daha geniş kripto pazarının atmosferi ve dünyadaki makroekonomik manzaradan etkilenir ve Ethereum bir istisna değildir.

Örneğin, Ethereum'un yakın gelecekte yeni bir yükseliş rallisi başlatmasına yardımcı olabilecek gelişmelerden biri, ETH staking çekme kabiliyetinin hazır olup olmadığını test edecek olan, uzun zamandır beklenen Şanghay ana ağ gölge çatalının Mart ayında piyasaya sürülmesidir.

Shadow fork'un resmi lansmanına hazırlık olarak, Ethereum Vakfı geliştiricisi Parithosh Jayanthi tarafından onaylandığı üzere, Zheijang genel test ağı 1 Şubat'ta yayınlanacak ve ardından altı gün sonra epoch 1350'de tetiklenen Shanghai ve Capella test ağları gelecek.

Aynı zamanda, Ethereum, 1 Ocak 2023'ten bu yana her gün 130.000'e yakın yeni benzersiz adres ekleyerek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 221 milyona (ATH) ulaşıyor ve Finbold olarak zincir içi aktivite ve katılımda istikrarlı bir artış gösteriyor.

Ethereum fiyat analizi

Bu arada, Ethereum şu anda varlık için günlük %0,06'lık bir düşüşü temsil eden 1.575 $'lık fiyattan el değiştiriyor, ancak önceki yedi gün boyunca hala %1,18'lik bir artış ve aylık %31,21'lik bir kazanç sağlıyor.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Ethereum fiyatını tahmin etti! - Resim : 2

Ethereum 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

192,48 milyar dolarlık piyasa değeriyle Ethereum, bu göstergeye göre amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı Bitcoin'in ( BTC ) ve 445,34 milyar dolarlık piyasa değerinin hemen altında ikinci en büyük kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.