Güncel

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor!

2022 sona ererken, meme coin Shiba Inu ( SHIB ) geçen yılın en yüksek seviyelerine ulaşamadı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, dijital varlık, Terra ( LUNA ) ekosisteminin çöküşünün etkilerinden etkilenen kripto para birimi sektörünün geri kalanıyla ve daha yakın zamanda kripto değişim platformu FTX'in yıkıcı erimesiyle birlikte zarar gördü.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor!

Bununla birlikte, hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama farklılığı (MACD), Bollinger Bantları (BB) ve diğerleri gibi göstergeleri hesaba katan PricePredictions'daki makine öğrenimi tabanlı algoritmalar, SHIB'nin değerinin ay sonuna kadar yükselebilir.

Bu tahmine göre, piyasa değerine göre piyasanın en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, 31 Aralık 2022'de 0,000010 dolardan işlem görecek ve bu, yazının yazıldığı tarihteki fiyatına kıyasla %9,8'lik bir artışı temsil ediyor.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor! - Resim : 1

SHIIB 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak:  Fiyat Tahminleri

Makine öğrenimi algoritmalarının tahminlerinin, Shiba Inu'nun yıl sonuna kadar ortalama 0,000011 $ fiyatla işlem göreceğini tahmin eden CoinMarketCap'teki kripto topluluğu üyelerinin tahminlerinden daha düşük olduğu da unutulmamalıdır. CoinCodex.com tahminine göre, Noel günü tahmini düşüş eğilimini sürdürüyor ve varlığın 25 Aralık'ta 0,0000090 dolardan işlem görmesi bekleniyor.

SHIB teknik analizi

TradingView'in 1 günlük göstergelerdeki teknik analiz (TA) göstergeleri, 14'te "satışa" yönelik özet noktalarıyla, şu an için büyük ölçüde düşüş eğilimini koruyor.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor! - Resim : 2

 SHIB 1 günlük duyarlılık göstergeleri. Kaynak: TradingView

Shiba Inu fiyat analizi

Şu anda Shiba Inu, önceki 24 saatte %2,66 ve yedi gün öncesine göre %1,44 düşüş göstererek 0,00000910$ fiyatından el değiştiriyor.

Algoritma, 31 Aralık 2022 tarihli SHIB fiyatını belirliyor! - Resim : 3

SHIB 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

7 Aralık'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre, SHIB'nin piyasa değeri 4,99 milyar doları buluyor ve bu göstergeye göre onu en büyük on dördüncü kripto para birimi olarak konumlandırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.