Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Kripto endüstrisi 2023'e girerken, Ethereum ( ETH ) piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi ve 2022'de başarılı bir Birleştirme güncellemesine rağmen, yatırımcılar yeni yılda neler sakladığını görmek için Ethereum ile hala ilgileniyorlar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor!

Daha ileriye bakıldığında, kripto izleme portalı PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Finbold tarafından 6 Ocak'ta edinilen verilere göre, Ethereum fiyatının 31 Ocak 2023'te 1.315 $ olacağını tahmin ediyor.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerinden elde edilen göstergeler, yapay zeka platformlarının %5,1 oranında gördüğü ay sonuna kadar artar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor! - Resim : 1

ETH 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Ethereum fiyat analizi

Şu anda Ethereum, son 24 saatte %0,25 ve önceki haftaya göre %1,80 artışla 1.251 dolardan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 152 milyar dolar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Ethereum fiyatını belirliyor! - Resim : 2

ETH 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

FTX erimesinden sonra büyük bir fiyat düzeltmesi yaşamasına rağmen, Ethereum fiyatı diğer kripto para birimlerinin performansına kıyasla çok daha iyi durumda. ETH'nin kayıplarını telafi etmesi için sürdürmekte olduğu makro yükselişini sürdürmesi şart.

Eylül 2022'deki Birleşmeden sonra, Ethereum ağı, Mart 2023'teki Şanghay güncellemesi şeklinde bir başka önemli yükseltmeden geçecek. Kilit noktalar arasında, Şangay sonrası Ethereum kullanımını hem daha hızlı hem de daha uygun maliyetli hale getirme potansiyeline sahip olan katman 2 çözümleri için gaz ücretinde bir düşüş yer alıyor.

Geçmiş blok hash verilerinin sözleşmelerden kaldırılması gibi verilerin depolanması ve alınmasında iyileştirmeler. Stake edilen ETH'nin geri çekilmesinin yanı sıra stake edilen tokenlerin üzerine konan sözleşme kilidinin kaldırılması, staking'in kaldırılmasını sağlar.

Bazı sektörlerde Şangay hakkında dolaşan karamsar anlatıya rağmen, yükseltmenin şu anda en büyük ikinci sırada yer alan kripto para birimi için yükseliş katalizörü olacağına inanan analistler var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.