Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Litecoin ( LTC ) yatırımcıları, dijital varlığın halving etkinliğinden geçmesinin beklendiği muazzam bir 2023 yılı bekliyor. Gerçekten de, olayın LTC'nin değeri üzerinde yükseliş etkisi yaratması bekleniyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor!

Genel olarak Litecoin, yükseliş eğilimi belirtileri gösterdikten sonra son aylarda odak noktası oldu.

Dijital varlık izleme web sitesi PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Litecoin'in önümüzdeki haftalarda yükseliş ivmesini sürdüreceğini tahmin ediyor. 30 günlük tahmine göre, LTC 31 Ocak 2023'te muhtemelen 84,89 dolardan işlem görecek.

Tahmine göre, Litecoin fiyat seviyesine ulaşırsa, yayınlanma sırasındaki varlığın fiyatından yaklaşık %4'lük bir ralliyi temsil edecek.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 1

Litecoin 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Tahminin Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), göreli güç endeksi (RSI) ve diğerleri gibi farklı teknik göstergeleri dikkate aldığını belirtmek gerekir.

Litecoin'in halving etkinliğinin etkisi

Litecoin, 2022 piyasa gerilemesinden darbe almasına rağmen, varlık geçen yılın sonuna doğru genel düşüş hissiyatına meydan okuyarak toparlanmaya başladı. Ralli, halving olayından aylar önce kazançlar kaydeden tarihi bir Litecoin trendini yansıtıyordu.

Gerçekten de, Litecoin'in gelecekteki beklentileri, yatırımcıların 100 $ pozisyonunu hedeflemesiyle sonuçlandı. Bu arada, Litecoin ağı da son haftalarda artan ağ etkinlikleri kaydetti.

Örneğin, Aralık 2022'nin başlarında bir noktada LTC, dört yıl içinde taşınan en büyük miktarda atıl token kaydetti. Aynı zamanda ağ, ortalama token yatırımlarının yaşlanmasında da bir düşüş sergiledi. Özellikle, iki metrik, bir fiyat rallisi için yükseliş tetikleyicileri olarak kabul edilir.

Litecoin fiyat analizi

Basın zamanında Litecoin, son 24 saatte yaklaşık %1,27 düzeltme yaparak 81,12 dolardan işlem görüyordu. Geçen hafta boyunca, LTC %8'in üzerinde arttı.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Litecoin fiyatını belirliyor! - Resim : 2

Litecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Litecoin günlük grafikte bir satış kaydettiyse de, token hala genel bir yükseliş hissi barındırıyor. Sonuç olarak, LTC'nin son kazanımlarını sürdürüp sürdüremeyeceğine ilgi duyulacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.