Bitcoin, kilit fiyat seviyesini aştı! Eski günlerine geri mi dönüyor?

Bitcoin, FTX çöküşünden bu yana ilk kez kilit fiyat seviyesini aştı! BTC için daha fazla kazanç mı görünüyor?

Bitcoin, kilit fiyat seviyesini aştı! Eski günlerine geri mi dönüyor?

Birkaç zorlu ayın ardından, kripto para piyasası, kripto ticaret platformu FTX'in çöküşünden bu yana ilk kez önemli bir eşiği geçen piyasa değerine göre en büyük varlığı olan Bitcoin ( BTC ) tarafından yönlendirilerek yeniden yavaş kazançlar kaydediyor.

Bitcoin, kilit fiyat seviyesini aştı! Eski günlerine geri mi dönüyor?

Yatırım bilgileri platformu Game of Trades'in vurguladığı gibi, son grafikler, Bitcoin'in bir zamanlar dünyanın en büyük kripto borsalarından birinin çökmesinden bu yana ilk kez 50 günlük hareketli ortalamasının ( MA ) üzerinde doğrulanmış bir kırılma yaşadığını gösterdi.

Bitcoin, kilit fiyat seviyesini aştı! Eski günlerine geri mi dönüyor? - Resim : 1

Bitcoin fiyat hareketleri. Kaynak: Ticaret Oyunu

Analitik platformunun gönderisine göre, 16.857 doların üzerindeki kırılmanın ardından, ilk kripto para biriminin yükselişin devam etmesi için kırılması gereken bir sonraki kilit direnç seviyesi şu anda bölgede 17.600 dolar civarında oluştu ve bir sonraki direnç 19.031 dolarda bulunuyor.

Bitcoin fiyat analizi

Bu arada, amiral gemisi dijital varlık, yazının yazıldığı sırada 17.304,12 $'dan el değiştiriyordu ve önceki 24 saatte %0,19 ve önceki yedi güne göre %3,73'lük bir artışı temsil ederken, aylık grafikteki kazançları ise şu şekilde: %0.85'te duruyor.

Bitcoin, kilit fiyat seviyesini aştı! Eski günlerine geri mi dönüyor? - Resim : 2

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aynı zamanda, Bitcoin'in piyasa değeri 333,24 milyar dolar, 24 saatlik işlem hacmi ise 16,09 milyar dolar (931,583 BTC) ile bu göstergeye göre ikinci sırada yer alıyor ve Tether (USDT) günlük işlem hacmi ile birinci sırada yer alıyor. Finbold tarafından 10 Ocak'ta alınan CoinMarketCap verilerine göre 26,07 milyar dolar.

Ayrıca, erken dönem Amazon yatırımcısı Bill Miller III'ün, Bitcoin'in "olağanüstü" performansıyla ilgili coşkusunu sürekli olarak gösterdiği, son zamanlarda onu diğer tüm kripto varlıklarından "dramatik olarak farklı" olduğu için övdüğü ve geleneksel olduğunda ticaret tutarlılığını övdüğü de belirtilmelidir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.