Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Solana ( SOL ), geçen hafta Şubat 2021'den bu yana en düşük seviyesine düştü, ancak dokuz günlük sürekli düşüşlerin ardından, SOL fiyatı şimdi 4 Ocak itibarıyla 8 doların altından 14 doları  test eden direncin üzerine çıktı.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor!

Bazı yatırımcılar, önümüzdeki ay boyunca nerede işlem göreceğini görmek için, mevcut artışı Solana topluluğu üyelerinin geçen hafta 56 trilyon token arzının kabaca %50'sini kullanıcılara dağıtan yeni bir mem token olan Bonk'a (BONK) olan ilgisine bağlıyor ve kripto tüccarları ve yatırımcıları şu anda SOL'u izliyor.

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Finbold tarafından 4 Ocak'ta alınan verilere göre, 31 Ocak 2023'te SOL fiyatının 13,73 ABD doları olacağını tahmin etti.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor! - Resim : 1

SOL 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI algoritması, %2'lik bir artış tahmin etmek için göreli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerini kullanır. Solana'nın basın zamanındaki fiyatından.

Solana fiyat analizi

Mevcut durumda Solana, son 24 saatte %13,83 artışla 3,51 dolardan el değiştiriyor ve geçen haftaya göre %34,66 artışla toplam piyasa değeri 4,96 milyar dolar.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor! - Resim : 2

SOL bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Geçen hafta Solana, 28 Aralık'ta 3,67 milyar dolardan 4 Ocak'ta 4,96 milyar dolara yükselen piyasa değerine 1 milyar doların üzerinde artış kaydetti.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Solana fiyatını belirliyor! - Resim : 3

SOL one-week market cap. Source: CoinMarketCap

Geçen hafta Solana'ya giriş, en önemli destekçilerinden birinin artık itibarını yitirmiş eski CEO'su olması da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle Solana'nın fiyatında son zamanlarda aşırı oynaklık gören kendi topluluğundaki yatırımcılar tarafından memnuniyetle karşılanacak. FTX, Sam Bankman-Fried ve önde gelen non-fungible token ( NFT ) şirketleri blok zincirini terk ediyor.

Köpek madeni parası etrafındaki tüm vızıltılara rağmen, kripto para biriminin bazı iyileşme belirtileri göstermesine rağmen Solana'nın geleceği hala kesin değil. Kasım ayının başından bu yana, Solana en büyük beşinci token iken 15. en büyük token konumuna düştü ve şu anda CoinMarketCap'te en çok trend olan kripto para birimi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.