Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Yeni yıl ilerledikçe, çoğu kripto para biriminin yatırımcıları, belirli varlıkların kaybedilen zaferi geri kazanmak için toparlanacağını umuyor olacak. Böyle bir belirteç, çökmüş Terra ( LUNA ) ekosisteminin  orijinal zinciri olan Terra Classic'tir ( LUNC ).

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor!

Özellikle, skandal çöküşün ardından, LUNC topluluğu, önceki zirveleri yeniden kazanmak için genel kripto sektörü desteğiyle birlikte farklı stratejiler uyguladı. Gerçekten de, girişimler, LUNC'nin geçen yıl boyunca yukarı yönlü işaretler veren varlıklarla toparlanmasına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Sonuç olarak, PricePredictions'daki makine öğrenimi tabanlı algoritmalar, LUNC'nin Ocak ayının büyük bir kısmında muhtemelen küçük bir ralli yaşayacağını öngörüyor. Platform özellikle LUNC'nin 31 Ocak 2023'te 0,000155 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. 30 günlük fiyat tahmini, varlığın yayınlanma anındaki değerinden yaklaşık %0,8'lik kazançları temsil ediyor. 

Fiyat tahmini, diğerlerinin yanı sıra hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB)  gibi göstergelere dayanır.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor! - Resim : 1

LUNC 30 günlük fiyat tahmin tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Basın zamanında LUNC, günlük %2'nin üzerinde kayıplarla 0,0001554 $'dan işlem görüyordu. Haftalık grafikte Terra Classic %5'in üzerinde yükseldi.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için Terra Classic (LUNC) fiyatını belirliyor! - Resim : 2

LUNC yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

LUNC temelleri

Terra ekosisteminin destansı çöküşünden sonra, LUNC gibi ilgili belirteçlerin sıfıra düzeltilebileceği tahmin ediliyordu. Ancak topluluk çabaları ve geliştirme faaliyetleri, varlığın yeniden canlanma umutlarını canlı tutmayı başardı.

Sonuç olarak, ağ, varlığı çekici kılmak ve faydayı artırmak için LUNC belirteçlerinin yakma faaliyetini hızlandırıyor. Yakma faaliyetleri varlığın değerini artırıyor gibi görünse de, kripto borsası Binance'in LUNC işlem ücreti yakma katkılarını göndermeyi Mart 2023'e kadar erteleme hamlesi fiyatı etkiledi. Karar, LUNC topluluğunun tüm LUNC yanıklarının %50'sini bir topluluk geliştirme havuzuna aktarma kararını tersine çevirme önerisini oylamasından sonra geldi.

Aynı zamanda topluluk, büyümesini hızlandırmak için bir görev gücü oluşturmaya yönelik yeni kabul edilen teklifin büyüme için bir katalizör olacağını umuyor.

Topluluğun iyimserliği arasında, LUNC yatırımcıları muhtemelen Terra'nın kurucusu Do Kwon'un peşindeki gelişmeleri takip edecek. Özellikle, olası Kwon'un nerede olduğuna dair haberler jetonu olumsuz etkiledi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.