Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Makine öğrenimi algoritması, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Ripple ile Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ( SEC ) arasındaki anlaşmazlık üçüncü yılına girerken, kripto para birimi topluluğu, oldukça duyurulan bir davanın merkezinde yer alan token olan XRP'nin gelecekteki değerini tahmin etmek için göstergelere yöneliyor.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor!

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions'daki makine öğrenimi algoritmaları, Finbold tarafından 3 Ocak'ta alınan verilere göre, 31 Ocak 2023'te XRP fiyatının 0,339721 $ olacağını tahmin etti.

Göreceli güç endeksi (RSI), Bollinger bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama sapma (MACD) ve diğerleri gibi teknik analiz (TA) göstergelerini kullanan yapay zeka platformları -%2,07 görüyor Basın zamanında XRP fiyatından düşüş.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 1

XRP 30 günlük fiyat tahmini. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Özellikle, 2022'nin arka planına doğru, XRP balinaları ve köpekbalıkları tokenin son fiyat düzeltmesinden birikim yapmak için yararlanıyor, tutulan arz yüzdesini %7,23'e çıkararak rekorlar kırıyor ve bu adreslerin sayısını 1.617'ye çıkarıyordu.

XRP fiyat analizi

Mevcut durumda XRP, son 24 saatte %1,15 artışla ancak bir önceki haftaya göre %6,20 düşüşle 0,3472 $'dan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 17,47 milyar $

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 2

XRP bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, kripto ticaret uzmanı Michaël van de Poppe, XRP'nin 0,37 $ seviyesinde şiddetli bir dirençle karşılaştığını öne sürdü ve son harekete dayanarak, tokenin nispeten hızlı bir şekilde 0,343 $ seviyesini geri kazandığını görmek için tercih edildiğini belirtti. Tüccar, 2 Ocak'ta XRP'nin yukarı yönlü bir ralliden önce 0,33 doları tuttuğunu görmek istediğini belirtti.

“XRP ile gerçekten bir ton likidite alındı. 0,265 dolara düşmedi, ancak 0,34 doları kaybetmek, ince sipariş defterlerinde süreci hızlandırdı. Tercihen 0,33 doların tutulduğunu görmek isterim ve sonra yukarı doğru toparlanabiliriz.”

Algoritma, 31 Ocak 2023 için XRP fiyatını belirliyor! - Resim : 3

XRP destek seviyesi tablosu teknik analizi. Kaynak: Michaël van de Poppe

En son Ripple - SEC mahkeme davası güncellemesinde hala bir sonuç olmamasına rağmen, davanın kararının nihayetinde XRP'nin umutlarını etkilemesi bekleniyor. Örneğin, dava blockchain şirketi lehine çözülürse, yatırımcılar XRP'nin geleceği hakkında daha iyimser hissedebilirler.

Şimdilik, yatırımcıların XRP fiyatını takip ederken davanın günlük olaylarını, piyasa hareketlerini ve AI fiyat tahminlerini aktif olarak takip etmesi gerekecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.