Güncel

Ananas aromalı iPhone

iPhone kullanıcıları, telefonlarının kulaklık girişinin 'ananas' gibi koktuğunu söylediler.


Apple'ın iPhone'u özelliklerinden çok ilginç tespitlerle konuşulmaya başlandı. Hakkında çeşitli tespitler ve söylentiler yapılan iPhone akıllı telefon hakkında bu kez alışılmadık bir iddia ortaya kondu. Bu seferki ilginç haber Japonya'dan geldi. Bu habere göre bazı iPhone kullanıcıları, telefonlarının kulaklık girişinin 'ananas' gibi koktuğunu söylediler.

1334656822_ananas1.jpg

Tabi ki böyle bir iddia internet ortamında oldukça hızlı yayıldı ve bu konuda çeşitli iPhone kullanıcısından birçok yorum geldi. iPhone kullanıcıları bu haberi duyduktan sonra  iPhone'unun kulaklık girişini koklamışlar ve iddianın doğru olduğunu ve hatta ses açıp kapama tuşlarının da ananas gibi koktuğunu söylediler.

1334656858_106082.jpg

Hiç şüphesiz ki bu haber internet kullanıcılarına espri malzemesi olacak ve hatta şimdiden "Foxconn çalışanları iPhone montaj hattında ananas reçelli sandviçler mi yiyordu?" tarzında espriler yapılmaya başlandı bile. iPhone'da kullanılan yapıştırıcıların bu kokuya neden olabileceği söyleniyor.

Yorumlar
Misafir
Katiliyorum hakikaten ananas gibi kokuyor, simdi farkettim :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.