Android hatası kullanıcıların iş ve okul hayatlarını felç etti!

Android telefonlarda yaşanan bir hata, kullanıcıların kurdukları alarmı işlevsiz hale getirdi ve kullanıcılar bu duruma oldukça kızgın!

Android hatası kullanıcıların iş ve okul hayatlarını felç etti!

Android akıllı telefon kullanıcıları oldukça kızgın! Zira Google Saat uygulamasında yaşanan sorun sebebi, alarmı çalmayan kullanıcıların bazıları işe ve okula geç kalmaktan bile şikayetçi!

Android hatası kullanıcıların iş hayatını felç etti!

Çoğumuzun farkında olduğu üzere, akıllı telefonlarımız artık olmazsa olmazımız diyebileceğimiz cihazlar haline geldiler. Zira her geçen gün gelişimini hızla sürdürmeye devam eden teknoloji sayesinde telefonlarımız yeni donanımlar ve yeni özellikler kazandı. Bu yeni özellikler sayesinde ise, eskiden bilgisayarlarımız ile yaptığımız birçok işi akıllı telefonlarımız ile yapabilir hale geldik. Bir nevi bilgisayarlarımız ceplerimize girdi diyebiliriz.

Hal böyle olunca da, akıllı telefonlarımızı günlük hayatta elimizden düşürmez hale geldik. Gerek temel işlevler için olsun, gerek yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekme, internetten dizi ve film izleme, oyun oynama yahut günlük iş akışını yönetme gibi konularda akıllı telefonlarımız en büyük yardımcımız. Ancak yaşantımızı kolaylaştıran pek çok uygulama ile dolu olan bu cihazlar, hayatınızın altüst olmasına da sebep olabilir. Bunun bir örneği geçtiğimiz günlerde Android kullanıcılarının başında geldi.

Android hatası kullanıcıların iş ve okul hayatlarını felç etti! - Resim : 1

Android kullanıcıları, Google Saat uygulamasında yaşanan bir hata sebebi ile alarmlarının çalışmamasından yakınıyor! Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu hata nedeni ile sosyal medyada öfkelerini dile getiren kullanıcılardan bazıları ise iş ve okul gibi yerlere geç kaldıklarını bu nedenle oldukça sinirli olduklarını dile getirdi. Bu sorun geçtiğimiz günlerde Reddit kullanıcısı Policeshootout tarafından paylaşılan bir gönderi ile açığa çıktı. Öncesinde alarmı çalmayan kullanıcılardan bazıları bunun kendi hataları olduğunu düşünse de, Policeshootout tarafından yapılan bu paylaşımın ardından bunun birçok kullanıcının başına gelen genel bir sorun olduğu anlaşıldı. Kullanıcıların bir çoğu iş yerlerine ve okuluna geç kaldıkları için yakındı.