Güncel

Angry Birds kredi kartlarında!

Kızgın kuşlar şimdi de kredi kartlarında!

Angry Birds kredi kartlarında!

Rovio tarafından geliştirilen, dünyanın en iyi mobil oyunlarından olan Angry Birds tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan son derece popüler oyunlardan birisi.

Son zamanlarda Rovio Games'in müthiş oyunu Angry Birds Space'in tüm dünyada sadece mobil cihazlar dünyasına değil aynı zamanda gerçek yaşama da yansımaları oluyordu. Buna dair geçtiğimiz haberlerde bir çocuk parkının düzenlendiğini, Angry Birds kuşlarının tasarımda kullanıldığını paylaşmıştık.

1338904003_angry3.jpg

Son zamanlarda artan paylaşımlara geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Rus bankası olan 'Promsvyazbank' tarafından dağıtılması beklenen yeni kredi kartlarının temasında Angry Birds kuşları yer alıyor. 4 Haziran’da kullanıcılara sunulmaya başlayan kredi kartlarından ilk etapta 50 bin adet basılacak ve talep görmeleri halinde kartların yeniden basılacağı da belirtiliyor. Angry Birds ürünlerinde %10’luk indirim sağlayacak olan kartların 25-35 yaş aralığına hitap edeceği de dile getiriliyor.

1338904150_angry1.jpg

Sadece Rusya'da yaklaşık olarak 10 milyonu geçik Angry Birds indirmesinden sonra yeni Angry Birds temalı kredi kartları ne kadar rağbet görür henüz belli değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.