Güncel

Anonymous İsrail'i hackledi!

Anonymous, dün gece 650 farklı İsrail sitesine saldırdı.

Anonymous İsrail'i hackledi!

Anonymous, İsrail'in birkaç gün önce Gazze'ye başlattığı saldırıları protesto etti ve hacker grubu intikam için İsrail sitelerine saldırdı. Grup yaklaşık 650 siteye saldırı yaptı bu saldırıların içinde Bank Jerusalem ve Dışişleri Bakanlığı da bulunuyor.

Anonymous, Twitter'dan mesaj gönderdi ve İsrail Dışişleri Bakanlığı'nın database'ini sildiklerini duyurdu. Ayrıca JerusalemBank'ın da database'ine ele geçiren grup, ek olarak birçok e-posta ve çeşitli şifreleri de ele geçirdiklerini ifade etti.

1353181529_anonymous-008.jpg

Hacker grubu Gazze'de yaşananları protesto ettiklerini açıkladı ve yapılanlara bir an önce son verilmesini istedi. Anonymous, uzun birde açıklama yayınladı. Anonymous'un açıklamasının buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

1353182083_anonymous.jpg

Yorumlar
s@mi
onlar fiile dökmüşler protestoyu bizimkiler halen yok şöyle yok böyle çiçek böcek havasindalar. kesin tüm ticareti ısrail ile. tam bir ambargo uygulayın.israilin ekonomisini abd ve ikinci sırada türkiye ayakta tutuyor.
Cevapla
erdem
Sürersiniz. Sizi seviyorum helal olsun kimsenin birşey yapmadığı. Bu ortamda sizler çok şey yapıyor ve umarım daha da ileri gidip hadlerini sanal ortamda verirsiniz. ROBİN HOOD larım benim kim tutar sizi
Cevapla
onur
Merak etmeyin anonymus ta Türk çok
Cevapla
ali
zulme karşı duran herkese selam olsun
Cevapla
Misafir
türkler derinden gelecekler :))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.