Güncel

Ant-Man and the Wasp'ın yeni fragmanı yayınladı!

Merakla beklenen Ant-Man and the Wasp'ın yeni tanıtım videosu geldi.

Ant-Man and the Wasp'ın yeni fragmanı yayınladı!

İlk olarak Ant-Man filminde gördüğümüz ardından Civil War'da karşımıza çıkan Paul Rudd, Ant-Man rolüyle geri dönüyor. Bu sefer yalnız değil, yanında Wasp karakteride olacak. Filmin yeni fragmanına bakacak olursak, Marvel Sinema Evreni’nin gizemli alanlarına biraz olsun ışık tutmaya çalışıldığını görebiliyoruz.

Gördüğümüz kadarıyla film, ilk film kadar fazla karanlık olmayacak. Daha çok Paul Rudd'un şakaları ile harmanlanan tanıtım, sinema severleri eğlendirecek gibi duruyor.

Fragmanın büyük bir çoğunluğu Ant-Man ve Wasp'in Marvel dünyası’nın varlığını tehdit eden yeni ölümcül düşman Ghost’un izini nasıl süreceklerini bir bir anlatmasından oluşuyor. Belki Ant-Man and the Wasp filmi Marvel filmlerinin en heyecanla beklenen filmi olmayabilir ancak bekleneni de vereceğini düşünüyorum. En azından bizleri yeri gelince gülümseteceği, yeri gelince hüzne boğacağına kesin gözüyle bakanlardanım. 

Ant-Man and the Wasp, 6 Temmuz 2018'de sinemalarda olacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.