Güncel

ApeCoin sahibi hesap sayısı her gün yeni bir rekor kırıyor!

ApeCoin günlük ortalama 1.700'den fazla yeni sahibi ekliyor! Bu durum ApeCoin değerini nasıl etkiliyor?

ApeCoin sahibi hesap sayısı her gün yeni bir rekor kırıyor!

ApeCoin (APE), piyasaya sürülmesinden bu yana, popüler olmayan mantar olmayan belirteç (NFT) koleksiyonu Bored Ape Yacht Club'ın kripto para birimi, onu ağda tutan benzersiz adreslerin sayısında istikrarlı kazançlar elde ediyor.

ApeCoin sahibi hesap sayısı her gün yeni bir rekor kırıyor!

Finans analizleri ile bilinen Finbold tarafından 29 Mart'ta edinilen CoinMarketCap verilerine göre, yeni kripto hissi, 17 Mart'taki lansmanından bu yana günde ortalama 1.700'den fazla yeni sahip ekliyor ve şu ana kadar 40.000'lik dönüm noktasını aşmış durumda.

Özellikle, 17 Mart'ta sahip sayısı 19.909'a ulaşırken, 29 Mart itibarıyla varlığı elinde bulunduran toplam benzersiz adres sayısı, ilk günden bu yana 23.000'in üzerinde bir artışla 42.981'e ulaştı.

ApeCoin sahiplerinin toplam sayısı. Kaynak: CoinMarketCap

Bir hafta önce ApeCoin, 24 saatlik süre içinde ilk 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en çok işlem gören dijital varlık haline geldiğinde başka bir rekor kırdı. İlginç bir şekilde, APE, WhaleStats verilerine göre yayınlandığı tarihte ilk 1000 ETH cüzdanı arasında hala en çok işlem gören dijital varlıktı.

Bu ayın başlarında, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun, aylık ortalama 59.000 sorgu ile Google aramasının en iyi NFT koleksiyonları arasında yerini bulduğunu bildirmiştik.

ApeCoin fiyat analizi

Finans analizleri ile bilinen Finbold ayrıca, piyasaya sürülmesinden bu yana ilk 24 saat içinde APE'nin %70'lik olağanüstü büyümesini kaydetti ve kripto para piyasasında bu yeni tokenin etrafındaki önemli ilgiyi gösterdi. 17.75$'a geçici yükselişin ardından, ApeCoin'in fiyatı düştü ve 16$'ın altında konsolide oldu.

Şu anda, ApeCoin son 24 saatte %5,62 düşüşle 14,43$'dan işlem görüyor ve fiyatının 10,8$ olduğu yedi gün öncesine göre %33,61 artış gösteriyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.