Güncel

Apple depo kiraladı! Ama neden?

Apple Pepsi'nin şişeleme fabrikasını kiraladı!

Apple depo kiraladı! Ama neden?

Apple, geçtiğimiz günlerde ilginç bir olaya imza attı ve Kaliforniya Sunnyvale'de bulunan Pepsi fabrikasının eski şişeleme fabrikasını kiraladı.

96 bin metrekare alan içine kurulu fabrikanın kiralanması oldukça ilginç; zira Apple'a yakın kaynaklar şirketin Apple Car projesinin geliştirilmesi hatta bitirilmesi için bu alanda bir tesis kurulacağı bilgisini veriyor.

Bu fabrikanın en önemli ayrıntılarından birisi ise kendine ait bir de limanı olması. Apple'ın bu limandan dolayı bu fabirkayı üs yapacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 

Öyle ya da böyle Apple yakın bir dönemde 2017 diye öngörüyoruz, Car Projesini tanıtacak ve bunun gelişmesi için de elinden geleni yapacak gibi görülüyor. Tesla ile ortaklık ya da muhtemel bir satın alma olur mu bunu zaman içinde göreceğiz ama Apple'ın "trilyon dolarlık ilk şirket" olma hayallerinin devam ettiğini belirtelim...          
          
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.