Güncel

Apple hangi televizyon üreticisini almak istiyor?

Bu uzman markanın Apple'a kendi televizyonlarını üretme konusunda epey katkıda bulunacağı söyleniyor.

Apple hangi televizyon üreticisini almak istiyor?

Yeni gelen haberlere göre Apple'ın, ünlü televizyon üreticisi Loewe ile anlaşma aşamasında olduğu söyleniyor. Alman marka ses ve eğlence sistemleri konusunda baya tecrübeli. Bu uzman markanın Apple'a kendi televizyonlarını üretme konusunda epey katkıda bulunacağı söyleniyor.

1336978337_loewe-tv-apple.jpg

Apple'ın  Loewe'a yaptığı teklifini henüz kabul edilmedi ama Loewe'ün finans danışmanı, teklifin kabul edilmesini ve kararın bu hafta içerisinde bildirilmesi gerektiği görüşünde. Apple'ın şirket için önerdiği rakam 87.3 milyon euro yani 112 milyon dolar. Şu anda Loewe'nin birincil hissedarları arasında ise Sharp (%28.83) ve LaCie ( %11.17) bulunuyor.

Loewe, 1923 yılında televizyon piyasasına girdi. Dünya çapında 50 ülkede faaliyet gösteren Loewe'ın yaklaşık 1000 çalışanı bulunuyor. Minimalist ve premium televizyonlarına sadece "Alman malı" damgasını vurmayı hedefleyen Loewe, ekonomik sebepler nedeniyle dünyaya açılmak zorunda kalmıştı.

İşte dünden bu güne Loewe görüntüleri:

Yorumlar
Huseyin Aksoy
loewe asla kabul etmemeli ! ! maddi olarak prim yapma hedefini çoktan aşmış olan bir kuruluş olarak apple a hiç ihtiyacı yok. Apple sadece mobil phone dünyasında üretimle kalınamayacağını anladığı için teknoloji devi ülke olan almanya nın TV pazarında yine teknoloji devi olan loewe ile ortaklık istemesinin tek amacı yakın zamanda silinip gideceği korkusudur. ! ! ! ! LOEWE ! ! ! BUNU ASLA YAPMA ! ! ! ! ! ! !
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.