Güncel

Adidas Olympic Lyon için ilk 3D formayı üretti!

Dünyada ilk gerçekleşti, Olympic Lyon için Adidas tarafından muhteşem bir 3D forma üretildi!

Adidas Olympic Lyon için ilk 3D formayı üretti!

Futbol tüm dünyanın vazgeçilmez tutkuları arasında, hal böyle olunca yeni sezonda futbolcular ve taraftarlar için üretilecek futbol formaları teknolojinin nimetlerinden faydalanılarak özenle tasarlanıp hazırlanıyor.

O tasarlanma aşamasında geçtiğimiz günlerde dünyanın ilki gerçekleşerek, 3D forma hazırlandı ve basıldı. Adidas'ın dünyada ilk olarak karşımıza çıkan bu forması Olympic Lyon için özel olarak tasarlandı.  Böylece son dönemde özellikle sinema ve televizyon pazarlarında popüler olan 3 boyut teknolojisi üzerine dünyanın ilk 3D forması üretilmiş oldu.

1336944209_lyon3dadidas2-600x375.jpg

2012/2013 sezonunda Olympic Lyon için hazırlanan bu formanın tasarımını biraz inceler isek, siyah bir zemin üzerine beyaz renklerinin bulunduğu bir kuşak halinde yer alıyor. Formaya 3D gozlüklerle bakıldığında formanın üzerinde derinlik ve boyut giderek artıyor. Formanın ilk maçı gerçekleşti.  Lyon, formayı ilk olarak Quevilly ile oynadığı maçta giydi.
O müthiş 3D Formanın resimleri için

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.