Güncel

Apple Store, iPhone 14 için ön satışa başlıyor!

ABD merkezli Apple Geçtiğimzi günlerde iPhone 14 serisini tanıttı. Apple Store, iPhone 14'ün satışı için hazırlanıyor.

Apple Store, iPhone 14 için ön satışa başlıyor!

Teknoloji devi Apple, 7 Eylül’de gerçekleştirdiği ”Gelecek Zaman” etkinliğinde en yeni ürünlerini vitrine çıkardı. iPhone 14 serisi, Apple Watch 8, SE, Ultra ve AirPods Pro 2 gibi cihazların tanıtıldığı etkinlikte özellikle yeni iPhone 14 Pro modelleri kullanıcılardan olumlu geri dönüşler almayı başardı.

Apple Store kapandı

Apple Store yeniden kapandı. Bu durum, iPhone 14 serisinin Türkiye yolunda olduğu şeklinde yorumlandı. Apple, her etkinlik öncesi yeni ürünler eklemek ve mevcut ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapmak için Apple Store’u kapatıyor. 7 Eylül’de de aynı durum yaşandı, şirket web sitesini kapattı ve kısa bir süre sonra yeniden erişime açtı. Tabii yeni ürünlerle ve zamlı fiyatlarla.

"Lütfen yakında tekrar deneyin"

Apple geçtiğimiz dakikalarda web sitesini tamamen olmasa da kısmen erişime kapattı. Ürün satın almak istediğinizde ”Hemen döneceğiz, Şu anda Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin.” şeklinde bir ibare karşımıza çıkıyor. Bu da dünya genelinde 9 Eylül’de yani bugün ön siparişe açılacak iPhone 14 serisiyle ilgili olduğu iddiaları ortaya atıldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.