Güncel

Apple Türkiye'ye Mağaza açıyor

Apple, Türkiye'de Apple Store açacak.

Apple Türkiye'ye Mağaza açıyor

Apple bu yıl Türkiye'deki faaliyetlerine hız verdi ve ekibini genişletmeye başladı. Şirket daha önce Türkiye Genel Müdürü ataması yapmıştı şimdi de 18 farklı iş dalı için ilan verdi.

İş ilanındaki aranan niteliklere bakıldığı zaman Mağaza Lideri, Müdür, Genius, Expert gibi eleman arayan Apple'ın Türkiye'de bir Apple Store açmak istediği belli oluyor.

1352808436_applestore.jpg

Türkiye'de şuanda Apple'ı Bilkom temsil ediyor ve Apple'ın ülkemizde resmi bir mağazası yok. Sadece Apple ürünlerini satan özel mağazalardan bu firmanın ürünleri satın almak mümkün.

Apple bu konuda resmi bir açıklama yapmadı ancak mağazanın yeri konusunda internete söylentiler ortaya çıktı. Söylentilere göre mağaza Zorlu Holding'in İstanbul Zincirlikuyu'da yaptığı yeni alışveriş merkezinde açılacak.

Apple'ın Türkiye'de mağaza açması özellikle ürün lansmanlarında aylar sonra ülkemize gelen Apple cihazlarının daha çabuk ve öncelikli olarak gelmesini sağlayabilir. Eğer bu gerçekleşirse Apple'ın meşhur müşteri hizmetlerinin de ülkemizde resmi olarak hizmet vermeye başlayacak.

Yorumlar
Kalender
en cokmerak ettiğim fiyatlar nasl olcak
Cevapla
Misafir
Gunaydin apple
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.