Güncel

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri!

Apple birçok özelliği ortaya çıkan Watch Series 6 akıllı saati internet üzerinden yaptığı bir etkinlikle tanıttı.

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri!

Apple'ın geçtiğimiz günlerde açıkladı etkinlik 15 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirildi. İnternet üzerinden gerçekleştirilen etkinlikte tanıtılması beklenen ürünlerden biri olan Apple Watch Series 6 markanın hayranlarıyla buluştu.

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri!

Apple Watch Series 6'nın en önemli özelliği ise birçok markanın son dönemde hayata geçirdiği kandaki oksijen yoğunluğunu ölçmesi oldu. Ayrıca farklı renk seçenekleri de Series 6 ile kullanıcılara sunulmaya başlanıyor. Bu renkler arasında mavi, kırmızı, altın sarısı ve siyah çelik yer alıyor.

Apple Watch Series 6 tanıtıldı. İşte fiyatı ve özellikleri! - Resim : 1

Saatin tasarımı ise Series 4'ten bu yana hemen hemen aynı kaldı. Series 6'da da bu durum devam ediyor. Yani kandaki oksijen değerini ölçme ve farklı renk seçenekleri dışında Series 6 yeni bir fonksiyon getirmiyor.

Saatte işlemci olarak çift çekirdekli S6 kullanılıyor. Memoji olarak bilinen hareketli yüzler bu saatte arka plan olarak kullanılabilecek. Apple Watch Series 6'nın yurtdışı fiyatı 399 dolar olarak açıklandı.

Apple Watch Series 6 Türkiye fiyatı


Apple Watch Series 6 Türkiye fiyatı da açıklandı. Cepleri yakacak kadar pahalı olan yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı 3.799 TL olarak açıklandı. Siz bu fiyatı nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.  

Yorumlar
Akın
7.nesil kameralı...
Cevapla
Akif Bro
Çok ucuz Evdeki çocuklara 4-5 tane alayım da oynasın yavrucaklar
Cevapla
Ali Kemal
5 ile oksijen dışında bir farkı yok😂
Cevapla
Net
Fiyatı uygun. Ön sipariş verilebilir.
Cevapla
Mim
Normal duruyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.