Güncel

Apple WWDC 2014 etkinliği 02-06 Haziran'da düzenlenecek

Apple, etkinliğe katılacak geliştiricileri bu defa kura yöntemi ile belirleyecek.

Apple WWDC 2014 etkinliği 02-06 Haziran'da düzenlenecek

Teknolojiye yön veren şirketlerin başında gelen Apple, her yıl geleneksel olarak düzenlediği WWDC 2014'ü (Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı) 02-06 Haziran tarihleri arasında San Francisco'da düzenleyecek. 1.000 Apple mühendisi ve 5.000 geliştiricinin katılacağı etkinlik 5 gün sürecek. Yeni bir iPhone tanıtımının beklenmediği konferansta iOS ve OS X işletim sistemleri cephesinde son gelişmeler ve sistemlere dahil edilecek yeni özelliklerin tanıtılması bekleniyor. Apple ayrıca etkinlik kapsamında MacBook modellerini GPU ve CPU tarafında güncelleyerek daha güçlü bilgisayar çözümleri karşımıza çıkaracak.

1396556957_gsmarena001-1.jpg

Apple daha önceki WWDC etkinliklerinde bilet satışı gerçekleştiriyordu, anca bu defa etkinliğe katılacak geliştiricilerin kayıt yaptırması gerekiyor. Kayıt işlemi sonrası ise kura çekimi yapılacak ve şanslı 5.000 geliştirici etkinlikte yer alacak. Kayıt işlemi için buradaki linki tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.