Güncel

Apple yarın yeni MacBook Air'ları görücüye çıkartıyor

Apple MacBook Air ürün gamını güncelliyor

Apple yarın yeni MacBook Air'ları görücüye çıkartıyor

Apple'ın PC'lerini ancak kullananlar bilir. Kullanmayanlara oldukça karışık gelen Mac OS işletim sistemlerini bir kez kullandıktan sonrada Windows'a dönmek oldukça zor gelir insana. Apple'ın ultra ince tabletleri MacBook Air serisi yarın büyük bir güncelleme alacak.

Apple'ın ürün gamında 11 inç ve 13 inç 2 farklı MacBook Air modeli var. Bunlara 12 inç boyutunda yeni bir model ekleyecek olan Apple'ın yeni nesil bilgisayarlarında İntel chipsetini kullanacağı biliniyor. 12 saatten fazla kullanım ömrü sunan MacBook Air'lar bu bağlamda sektörde bir ilkide gerçekleştirmiş oluyor. 1,5 yıllık bir laptop'ın ortalama 1 saat pil ömrü sunduğu düşünüldüğünde 12 saat kullanım ömrünü Windows kullanıcılarına anlatmak oldukça zor bir durum.

1,7 cm kalınlığı ve 1 kilogram ağırlığı ile bu bağlamda rakipsiz olan MacBook Air'ın Amerika ve türkiye satış fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

1398713934_macbook-air.png1398714285_macbook-air-turkiye.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.