Güncel

Apple yeniden Galaxy Tab peşinde!

Samsung'un tableti Galaxy Tab Apple tarafından tekrar mercek altında!

Apple yeniden Galaxy Tab peşinde!

Hatırlayacağınız üzre tablet dünyasında çıkartılan her yeni tablet Apple'ın o nadide tableti iPad'in çakması olarak görülüyor ve nitelendiriliyor. Her ne kadar biz bu görüşlere katılmıyor olsak da, günümüzde milyonlarca kişinin ağzında ve dilinde bunlar dönüp duruyor.

Tam bu sıralarda Apple devreye giriyor, yine hatırlayacağız ki Samsung ile Apple  arasında bitmek tükenmek bilmeyen davalar diğer yandan devam ediyor. Bu davalardan bazıları da Samsung'un tableti Galaxy Tab içindi.

1335375309_13.jpg

Apple'ın kafasında yine o planlardan birisi yatıyor, bu Almanya dahilinde Galaxy Tab satışlarının yasaklanmaya çalışması içindir. Apple'ın bildiğiniz üzre daha önceki girişimleri başarılı olmuş, Samsung tabletini değiştirme yoluna gitmişti. (Galaxy Tab 10.1N) Şimdilerde ise Apple Samsung'un bu yeni tableti hakkında tedbir almak istiyor, Almanya'da mahkemeye başvuruyor.

*Samsung ürettiği tablette Apple'ın şikayetlerine karşılık hoparlör konumunu, çevresini, ve ismini değiştirmişti. Apple yeni bir sebep bulmuş olmalı ki bir dava konusu daha açılacak!

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.