Güncel

Apple'dan AirPods Pro için esrarengiz güncelleme

Apple'ın AirPods Pro kulaklık modeli için yayınladığı esrarengiz güncelleme merak uyandırdı.


Kısa süre önce çevrimiçi olarak düzenlediği WWDC etkinliği ile birçok yenilik tanıtan Apple, şimdide AirPods Pro için bir güncellemeyi kullanıma sundu. 2D27 kodlu yeni güncellemenin içeriği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Daha önce yaptığı güncellemelerde getirilen yenilik ya da yapılan düzenlemeler konusunda bilgi veren marka bu sefer herhangi bir açıklama yapmadı.

Apple'dan AirPods Pro için esrarengiz güncelleme

Güncellemenin yüklenmesi de o kadar kolay değil. iOS cihaza bağlı olan AirPods Pro'nun otomatik olarak güncelleme almaya başlayacağı açıklandı. Ama manuel olarak bu işlemi yapamayacağınızı düşünseniz de kulaklığı kutusunda tutup, iPhone ya da iPad ile eşleştirip güç kaynağına bağlı iken güncelleme gelmesini de bekleyebiliyorsunuz.

Yeni güncellemenin neleri değiştirdiği ya da ne gibi yenilik getirdiği bilinmiyor. Ama bazı sorunları ortadan kaldırması ya da kullanıcıların şikayetçi olduğu bazı durumların düzeltilmesi işlevini yerine getireceği düşünülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.