Güncel

Apple'ın Move to iOS uygulaması Play Store'da tartışma çıkardı!

Apple, Google Play Store'da yayınladığı Move to iOS uygulaması yüzünden Android kullanıcılarının eleştirilerine hedef oldu.

Apple'ın Move to iOS uygulaması Play Store'da tartışma çıkardı!

Beklenen oldu ve Apple ilk Android uygulaması Move to iOS'u Google Play Store'da yayınladı. Uygulamanın yayınlanması ardından Android fanları Apple'ı eleştiri yağmuruna tuttu.

1442517148_img20150917220656.jpg

Cupertino merkezli şirketin kullanıcıların hızlı bir şekilde iPhone ve Android arasında veri aktarmak için izin veren Move to iOS tarihinin en kötü sürpriziyle karşılaştı. Android kullanıcıları mağazada Apple'ın yayınladığı uygulamaya onca kötü amaçlı yazılım içeren uygulamalardan bile daha çok olumsuz yorumlar yazıldı. Tabii bu durumda özellikle Türk kullanıcılar yabancı sitelerde alay konusu yapıldı.

1442517220_img20150917220754.jpg

Yorumları okurken sizi gülme krizine sokacak türdeki yorumlar marka algısının ne kadar büyük boyutlara ulaştığını da gözler önüne seriyor. Öte yandan Android kullanıcıları her zaman yaptıkları gibi uygulamaya tek yıldız verme geleneğini sürdürdü. Yorumlara buradan bakabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.