Güncel

Apple'ın Uzay Gemisi kampüsünün planı sızdı!

Şekli çok ilginç olan kampüsün içerisinde de ilginç detaylar bulunuyor.

Apple'ın Uzay Gemisi kampüsünün planı sızdı!

Apple, şuan inşaat halinde olan "Uzay gemisi" kampüsünü birkaç yıl sonra bitirecek. Şimdi bu kampüsün detayları ortaya çıkmaya başladı.

1339744581_uzaykampus.jpg

Apple'ın, Cupertino Kaliforniya'da, Uzay gemisine benzer yeni bir kampüs inşa ettiğini eminiz ki duymuşsunuzdur. Şirketin bunun için yoğun çaba harcadığı herkes tarafından biliniyor. Apple'ın yeni kampüsü, en son ofis teknolojilerine sahip olacak. İnşaatın 2015 yılında tamamlanmış olacağı söyleniyor.

1339744556_apple-kampus.jpg

Şekli çok ilginç olan kampüsün içerisinde de ilginç detaylar bulunuyor. Apple'ın Uzay Gemisi kampüsünde, alt katında dev boyutlu bir konferans salonuna yer verilecek olması bu detaylardan birisi. Bu konferans salonunun küçük bir stadyumun aldığı insanı alacak büyüklükte olduğu söyleniyor. Apple'ın lansmanlarının nasıl gösterişli bir havada geçtiği malum. Bu nedenle Apple'nın bu büyüklükte salon yapması hiçte şaşırtıcı olmamış.

Apple'ın Uzay Gemisi kampüsünün üç yıl içinde tamamlanacağı söyleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.