Güncel

Vodafone'dan Hesabını Bilen Vodem Tarifesi!

Vodafone’lular artık masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarıyla internette korkusuzca sörf yapıyor.

Vodafone'dan Hesabını Bilen Vodem Tarifesi!

Günümüzde mobil internet kullanımı oldukça yaygın olsa da tarifelerin karışık ve pahalı olması, tüketicilere uzun süreli kontratlar sunulması ve kota aşımı durumunda farklı bir tarifeden ücretlendirme yapılıp, tüketicilere sürpriz yüksek faturalar sunulması gibi durumlar yüzünden mobil internete hala tereddütle yaklaşılıyor.

1339694208_hesabini-bilen-vodemgorsel.jpg

Yeni Hesabını Bilen Vodem Tarifesi öncelikle kontratsız bir tarife. Bu avantajlı tarifede tüketici internet kullanmadığı ay için yeni hat vergisi hariç herhangi bir sabit ödeme yapmıyor. 6 GB’dan sonra kullanımı durduran fatura stop özelliği sayesinde kota aşım derdiyle uğraşmıyor. 6GB’a ulaştığında da internet kullanımına devam etmek isterse, günlük ya da haftalık paketler satın alarak kullanmaya devam edebiliyor. Vodem’i olmayan tüketiciler de 69 TL ödeyerek Vodem’e sahip olabiliyor.

Ayrıca tarifenin basit yapısı sayesinde kullanıcı her ay ödeyeceği internet faturasını net bir şekilde biliyor ve her 2 GB için sadece 15 TL ödüyor. Yanlışlıkla internete girdiği durumlar için de ilk 5 MB’a kadar ödeme yapmıyor. Üstelik Vodafone, Facebook kullanımını da kampanya dâhilinde tüketicilerine hediye ediyor. Tüketici Facebook’da linki olan ancak Facebook dışındaki bir sitede yüklü olan video, fotoğraf gibi bir linke tıkladığında tarifesinden ücretlendiriliyor.


Vodafone’un Hesabını Bilen Vodem tarifesi sayesinde mobil internet kullanıcıları artık akılları faturalarında kalmadan, mobil cihazlarından ve bilgisayarlarından gönül rahatlığıyla internete bağlanıyor.


0-5 MB Arası Kullanım

2 GB'a Kadar Kullanım

4 GB'a Kadar Kullanım

6 GB'a Kadar Kullanım

İnternet Ücreti

0 TL

15 TL

30 TL

45 TL

Yeni Hat Vergisi Her ay (12 ay boyunca)

5,5 TL

5,5 TL

5,5 TL

5,5 TL

Toplam Ödeme

5,5 TL

20,5 TL

35,5 TL

50,5 TL

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.