Güncel

Apple'ın WWDC'de ki bombaları!

Apple WWDC'de hangi bomba ürünleri tanıtacak? Haberimizde!

Apple'ın WWDC'de ki bombaları!

Apple'ın yakın bir zamanda gerçekleştireceği WWDC(World Wide Developers Conference)2012 konferansına az bir zaman kaldı. Bu konferansta en çok merakla beklenen ürün ise yeni nesil iPhone. Peki bu etkinlikte yeni bir iPhone'u görme ihtimalimiz olacak mı?

1337291129_wwdc2012-june-11-15.jpg

Mountain Lion işletim sistemi, Apple'ın ilk bombası olarak bekleniyor. OS X Mountain Lion işletim sisteminin ücretsiz bir sürüm olacağı tahmin ediliyor. Apple'ın konferansında açıklanması beklenen diğer yenilikler ise yeni uyarı ve oyun merkezi, AirPlay mirroring ve Gatekeeper güvenliği.

1337291143_08wwdcf1.jpg

Apple'ın bir diğer bombası ise iOS 6 olacak. WWDC konferansında tanıtılacak iOS 6'nın özellikleri söylentilere göre şöyle; iOS 6, daha iyi bir Siri, NFC desteği, iPad'de iki uygulamaya aynı anda bakabilme, uzun zamandır konuşulan harita API'sı, geliştirilmiş uyarı alanı, daha fazla widget (küçük araç) desteği gibi özelliklere sahip olabilir.

WWDC genelde bir yazılım etkinliği ama Apple, daha önce bu etkinlikte iPhone 4 ve 2009 MacBook Pro'yu tanıtmıştı. Bu seneki etkinlikte de yeni ürünleri olarak Apple'ın dört donanımdan birini tanıtacağı düşünülüyor. Bunlar, Yeni iPhone, Retina'lı MacBook Pro'lar, Apple TV ve iPad Mini olabilir. Yeni gelen haberler ve düşünceler iPhone 5'in bu konferansa yetişmeyeceği yönünde.

1337291196_iphone5-back.jpg

Mini iPad haberleri son zamanlarda manşetlerde gündemde yer alıyor, Eğer bu haberler gerçek çıkarsa Apple, WWDC'de mini iPad'ı tanıtabilir.  Söylentilere göre 7.85 inç olacak bir iPad, hem büyük bir heyecan, hem de rakipleri için rahatsızlık olacaktır.

Yorumlar
Misafir
herkes iphone 5 bekliyor bakalım
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.