Güncel

Arena Bilgisayar ZyXEL Ana Distribütörü Oldu

Türkiye’deki dağıtım ağını genişleten ZyXEL, Arena Bilgisayar ile el sıkıştı.

Arena Bilgisayar ZyXEL Ana Distribütörü Oldu

Kablolu ve kablosuz genişbant ağ teknolojilerinde dünyanın lider çözüm ve ürün sağlayıcısı olan ZyXEL, dağıtım ağını genişletme kararı almasının ardından, Türkiyenin en yaygın teknoloji dağıtıcısı Arena Bilgisayar ile distribütörlük anlaşması imzaladı. ZyXEL tüm ürünlerinin Türkiye çapında daha çok müşteriye ulaştırılmasına ve iş ortaklarına yeni satın alama olanakları sağlayacak olan bu anlaşma, her iki şirketin de gelecek yıl büyüme hedefleri açısından stratejik bir öneme sahip.

İki firma arasında gerçekleştirilen iş ortaklığı kapsamında Kasım ayı itibarıyla ZyXEL ürün ve çözümleri, Türkiye bilişim pazarına Arena Bilgisayar güvencesiyle sunulacak. ZyXEL ve Arena iş ortakları, üstün kaliteli ZyXEL ürünlerine Arena Bilgisayar’ın güvencesi ve gelişmiş satış ve servis  koşullarıyla sahip olabilecekler.

Geniş ürün ailesine sahip olan ZyXEL, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerden telekom seviyesi büyük organizasyonlara kadar her ölçekteki kurumlara ve ev kullanıcılarına  iletişimin tüm alanlarında yenilikçi çözümler sunuyor. Geniş bant DSL çözümleri, kablolu ve kablosuz ağ yönlendiricileri, dijital ev ağ ürünleri, ağ anahtarları, internet güvenlik çözümleri, profesyonel kurumsal WLAN ekipmanları, NAS, ve merkezi ağ yönetim sistemleri gibi pek çok çözümü bir arada sağlayabilen ZyXEL, Arena Bilgisayar ile gerçekleştirdiği anlaşmayla daha geniş alanda ve farklı seçeneklerle Arena ve ZyXEL ve çözüm ortaklarına ulaşmayı hedefliyor.
1416903460_zyxelgenelmuduruvefatarhan.jpg

ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Vefa Tarhan anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: “Arena Bilgisayar sektörümüzün en köklü dağıtım kurumlarından biri olarak, geniş müşteri portföyü ile birlikte iş ortaklarına katma değerli çözümler ve önemli avantajlar sunmakta. Yaptığımız bu anlaşma ile birlikte tüm müşterilerimize ürün ve çözümlerimizi çok daha hızlı ve çeşitli seçeneklerle ulaştırıp, ihtiyaçlarına en iyi ve rekabetçi şartlarda yanıt verebilmeyi ve çözüm alanlarını genişletmeyi hedefliyoruz. Arena Bilgisayar’ın sektörümüzdeki tecrübesi ve yetkin ağı ile her yıl hızla büyüyen iş hacmimize yeni bir ivme katmayı arzu ediyoruz. Bu yeni işbirliğinin Arena Bilgisayar ve ZyXEL iş ortaklarına hayırlı olmasını temenni ederim.”

Anlaşmayla ilgili olarak Arena Bilgisayar Genel Müdürü Okay Nasır : “Arena olarak, güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile sektöre hizmet vermenin hedefi ve heyecanı içerisindeyiz. Dünyanın önemli teknoloji markalarından ZyXEL ile el sıkışmamız bu heyecanımızı katlanarak artırdı. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve yenilikçi iş modellerimiz ile dünya devi markaların en yeni teknolojik ürünlerini Türkiye'nin her bölgesine yayılmış bayilerimiz aracılığıyla tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz. Gurur verici bu anlaşma ile ZyXEL markasının Türkiye pazar payını ileri seviyelere taşımayı ve markanın gücüne güç katmayı hedefliyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını dilerim."
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.