Güncel

ArmorTR televizyon ekran koruyucuyu test ettik (video)

Televizyonların ekranını korumak için geliştirilen ArmorTR ekran koruyucusunu zor şartlarda test ettik. İşte koruyucunun dayanma gücünü anlatan video.

ArmorTR televizyon ekran koruyucuyu test ettik (video)

Pahalı ve uzun yıllar kullandığımız televizyonların ekranı oldukça hassastır. Özellikle darbe ve benzeri dış etkenler bu tarz cihazları kullanılmaz hale getirebilir. Televizyonların bu ekranlarını korumak için farklı çözümler bulunuyor. Bunların bir kısmı ekran koruma filmi şeklinde iken bir kısmı da sert malzemeden üretilen plastik çözümlerden oluşuyor. 

ArmorTR televizyon ekran koruyucuyu test ettik (video)

ArmorTR markasının bize test etmek için gönderdiği 49 inçlik (124 cm) televizyonlar için geliştirdiği ekran koruyucu ürünü ofisteki televizyonumuzda test ettik. Ürünün farklı ekran boyutlarına uygun seçeneklerinin olduğunu da belirtelim.  Bizim test ettiğimiz ürünün fiyatı ise 449 TL idi. 

ArmorTR ürününü takarak kullandığımız televizyonumuza sert bir limon,. anahtarlık, bozuk para ve kalem fırlattık. Yaptığımız testlerde acımasızca test ettiğimiz ekran koruyucu görevini başarı ile yerine getirdi. 

İşte ArmorTR ekran koruyucuyu test ettiğimiz video. İyi seyirler: 

Yorumlar
Ender Abut
Bir servis olarak diyebilirim ki; Tv ye en çok atılan cisim maç ve film esnasında kumanda ve cep telefonudur. Lütfen onlarla deyeniz 🙂
Cevapla
AŞIRI YANSIMA YAPAR
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.