Güncel

Uber aracına saldırı anı kameralarda

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan olayda iki kişi Uber aracına saldırdı.       

Uber aracına saldırı anı kameralarda (Video)

Son günlerde eleştirilerin hedefinde olan şöförlü taşıma hizmeti Uber, yine bir saldırıya konu oldu. Atatürk Havalimanı’nda yolcu alan bir Uber aracına kimliği belirsiz iki kişi yumruk ve tekmelerle saldırdı. Sürücünün olay yerinden kaçtığı görülürken saldırganlar peşinden koşarak aracı yakalamaya çalıştı.

Saldırı olayı, 18 Nisan 2018 Salı günü saat 12.00 sıralarında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana geldi. Öğle saatlerinde bir yolcu, Uber uygulamasından çağrı yaparak araç çağırdı. Kısa bir süre sonra havalimanına gelen Uber sürücüsü yolcuyu aracına aldı. Ardından sürücü yoluna devam etmek istedi, bu sırada kimliği belirsiz iki kişi, aracın önünü kesti.

Yolcuyu da indirmeye çalıştılar


Saldırganlar, aracın içerisine girmeye çalışan yolcuya bağırarak inmesini de istedi. Uber sürücüsünün bu kişilere tepki göstermesi sonucunda aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sürücü kapıyı kapatarak uzaklaşmaya çalıştı. Ancak iki saldırgan yumruk ve tekmelerle araca saldırarak zarar verdi. Hızla uzaklaşan sürücünün peşinden koşan iki kişi, bir süre sonra durdu. O anlar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay anı cep telefonu ile kayıt edildi. İşte Uber sürücüsüne saldırı anı:

Yorumlar
Serkan
TAKSİ ci = ŞEHİR EŞKİYASI - MAGANDA - SERSERİ... ben bunlarla yolculuk yapmak zorunda DEĞİLİM.. Seçim hakkım var ve Seçiyorum UBER
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.