Mobil

PUBG sonunda Arcade Modu'na kavuştu!

Uzun zamandır PUBG'nin beklenen Arcade Modu sonunda yeni güncelleme ile beraber oyunculara sunuldu.

PUBG sonunda Arcade Modu'na kavuştu!

PUBG Mobile oyunu için beklenen güncelleme sonunda geldi. PUBG Mobile, yeni güncelleme ile birlikte hata düzeltmeleri ve Arcade Modu ile oyunculara merhaba dedi.

Tencent Games’in yapımcılığını üstlendiği PUBG Mobile, ana oyundan farklı olarak gerçek zamanlı 100 kişinin savaşması yerine 24 kişinin savaştığı Arcade modunu getirdi. Bu modda altı farklı silahtan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Böylelikle oyunculara, oyuna alışmak ve kendilerini geliştirmek adına daha rahat edebilecekleri bir ortam sağlanmış oldu.

Arcade modu ile birlikte PUBG Mobile’e yeni eğitim alanı da eklendi. Bu mod sayesinde ölümsüz olan karakterinizle farklı silahları ve araçları test edebileceksiniz. Yalnızca mobil değil PC ve konsol oyuncularının da beklediği bu eğitim alanları, oyuncuların gerçek oyuna girmeden önce kendilerini daha iyi tanıyıp geliştirebilmelerine imkan tanıyor.

Şu anda Android için sunulan güncellemeyi buradan sisteminize indirebilirsiniz.

242 MB’lık bir boyuta sahip güncelleme ile birlikte, oyunda yer alan pek çok optimizasyon sorunuda çözülmüş durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.