Güncel

Avea ile iPhone şenliği başlıyor!

İstanbul Bağdat caddesi gece yarısı Avea iPhone etkinliğiyle aydınlanacak!

Avea ile iPhone şenliği başlıyor!

Bu geceyarısı çok özel ve avantajlı fiyatlarla satışa sunulacak olan iPhone’un merakla beklenen yeni modelleri iPhone 5S ve iPhone 5C,  Bağdat Caddesi’ndeki yeni Avea mağazasında 19:00-03:00 saatleri arasında düzenlenecek olan özel bir etkinlikle müşteriyle buluşuyor.

Yeni günün ilk dakikalarında başlayacak satışla birlikte, iPhone’un en yeni modelinin ilk satışı Avea CEO’su Erkan Akdemir tarafından yapılacak. Gecenin sunuculuğunu BBG Evi’nden tanınan Ali Tınaz yaparken; saat 03.00’a kadar sürecek etkinlik boyunca konuklar birbirinden özel sürpriz hediyeler, ikramlar ve şovlarla ağırlanacak.

1383226428_13748334241.jpg

Avea CEO’su Erkan Akdemir’in saat 23.00’te katılacağı ve ilk satışın da gece yarısı 12.00’de yapılacağı bu özel geceye tüm Türkiye halkı davetli. Bağdat Caddesi, Cihan Apt. No:365 Şaşkınbakkal –İstanbul adresinde yapılacak bu etkinlik ile birlikte yeni iPhone'lar Türkiye'de kullanıma sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.