Güncel

AveaLabs Kuluçka Merkezi Bilgilendirme Günü düzenleniyor

AveaLabs Kuluçka Merkezini daha yakından tanıtmak için gün düzenleniyor.

AveaLabs Kuluçka Merkezi Bilgilendirme Günü düzenleniyor

Son dönemlerde telefon operatörleri teknoloji girişimcilerine verdiği desteği arttırdı. Bunlardan biri olan Avea, Türkiye’de teknoloji alanında faaliyet gösteren girişimci sayısını artırmak için AveaLabs Kuluçka Merkezi’nin kapılarını yeni girişimcilere açıyor.

2011 yılında kurulan AveaLabs Kuluçka Merkezi, bilgi ve iletişim teknolojileri sektöründe şirket kurmak ve işlerini büyütmek isteyen genç girişimcilere altyapı ve pazarlama kanallarını açmanın yanı sıra projelerini büyütüp geliştirebilecekleri bir ekosistem sunuyor.

1404293722_untitled-1-copy.jpg

Başvuruların 11 Ağustos 2014 tarihine kadar www.avealabs.comadresinden online yapılacağı AveaLabs Kuluçka Merkezi’ne; yapılacak değerlendirmeler sonucunda kabul edilen girişimcilere Avea’nın olanakları sunulacak. Merkeze kabul edilen genç girişimciler; Avea’nın internet ve intranet altyapısını kullanabilecek; test laboratuvarlarından yararlanırken; teknik ve ticari mentörlük almak gibi pek çok ayrıcalıklı imkâna da sahip olacak.

İş planları ve performanslarına göre 6 ila 18 aylık bir süre boyunca AveaLabs tarafından sunulan ayrıcalık ve olanaklardan yararlanabilen girişimcilere; ayrıca Avea’nın farklı bir ölçeklerdeki firmalarla işbirliği platformu olan Avea İş Ortaklığı kapsamında değerlendirilme şansı da doğuyor!

Avea bu kapsamda 23 Temmuz 2014 Çarşamba günü  saat 14:00 – 16:00arası olan AveaLabs Kuluçka Merkezi Bilgilendirme Günü düzenliyor.

Avea IT Grup Direktörü Egemen Kurdoğlu tarafından yapılacak sunumun yanı sıra AveaLans Kuluçka Şirketleri, Avea İş Ortaklığı birimi ve Keiretsu Forum İstanbul da etkinlikte yer alıyor olacak.

 Etkinliğe ücretsiz kaydınızı  adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.

 Zaman: 23  Temmuz Çarşamba 14:00 – 16:00

 Program

AveaLabs Kuluçka Merkezi Tanıtımı 

AveaLabs Kuluçka Mezunları Paneli

Avea İş Ortaklığı Sunumu

Keiretsu Forum İstanbul Sunumu

Soru/Cevap

Networking

 

Ana Konuşmacı: Avea IT Grup Direktörü Egemen Kurdoğlu
Yer: Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.  Abdi İpekçi Caddesi No:75 Maçka/İstanbul
LCV: 22 Temmuz Salı 24:00
         Kayıt mail adresi: 

1405598606_kuluckagirisim.jpg

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.