Güncel

Avengers 4 fragmanı geldi!

Merakla beklenen Avengers 4'ün fragmanı nihayet yayınlandı. İşte detaylar!


Merakla beklenen Avengers 4'ün fragmanı nihayet yayınlandı. 

Uzun bir süredir Avengers 4 fragmanı için heyecan doruktaydı. Marvel Sinematik Evreni'nde taşları yerinden oynatan Avengers Infinity War'un ardından yeni filmin fragmanı için heyecan büyüktü. Nihayet Marvel'dan beklenen fragman yayınlandı.

Avengers 4, Marvel'ın 3. Evre'sini sonlandıracak ve tahminen Spider-Man ile Captain Marvel'ın başını çektiği yeni bir evreyi başlatacak. Şu ana dek ön cephelerde gördüğümüz kahramanlarımıza veda ederken, yeni nesil Marvel süper kahramanları ile tanışacağız.

Filmin resmi adı ise "Avengers: End Game" olarak belirlendi.

Avengers Infinity War'un ardından Marvel evrenindeki pek çok süper kahramana veda etmiştik. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision ve Star Lord gibi pek çok süper kahraman Thanos yüzünden yok olmuştu.

Avengers 4 fragmanı gündeme bomba gibi düştü!

Fragmanda geriye kalan Kaptan Amerika, Hulk ve Black Widow'un yanı sıra Thor, Hawkeye ve Ant-Man'i de görme şansını yakalıyoruz. Iron Man ve Nebula ise uzay boşluğuna hapsolmuş durumdalar. Fragmanda Black Widow ve Kaptan Amerika arasında geçen konuşmadan, bir çözüm ürettiklerini ve işe yaramasını umduklarını biliyoruz. Ant-Man'in geri dönüşü, filmin kilit noktalarından biri olacak. Ne yazık ki fragmanda Captain Marvel'a dair bir kare yer almıyor.

Devam halkasında da kadro değişmiyor. Kaptan Amerika'ya Chris Evans, Black Widow'a Scarlett Johansson, Iron Man'e Robert Downey Jr., Hulk'a Mark Ruffalo, Thor'a Chris Hemsworth, Hawkeye'a Jeremy Renner, Ant-Man'e Paul Rudd hayat veriyor.

Russo Kardeşlerin yönetmenliğini üstlendiği Avengers: Endgame, 26 Nisan 2019 tarihinde sinemalarda olacak.

Yorumlar
aBlackstone
Bence cok kötü bir fragman.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.